Дружина взяла ключі і поїхала за донькою

У нашому дитячому будинку жила одна кмітлива і гарненька 7-річна дівчинка.

Але мала деякі проблеми зі здоров’ям, які зараз легко піддаються лікуванню. Але ж всі хочуть здорових немовлят, старших дітей дуже рідко забирали. Увесь персонал нашого дитбудинку був здивований, коли до дівчинки приїхала потенційна сім’я. Тому її історію знають всі, адже листа від тата читали колективно.

Спочатку подружжю запропонували запросити дівчинку в гості. Сім’я була достатньо заможною, тому маленьку принцесу просто засипали подарунками та обновками. Дівчинка швидко звикла до нового будинку і з задоволенням проводила час з мамою. Завжди була біля неї, намагалася їй допомагати у хатніх справах, не відходила ні на крок.

А от тато протягом тижня не міг зрозуміти, що не так. Він не відчував зовсім ніяких емоцій щодо дівчинки, не міг уявити себе в ролі батька. У голові постійно сиділа думка, що в будинку чужа дитина. Хоча він сам запропонував дружині взяти прийомну дитину, а вона відразу погодилася.

Ввечері чоловік розповів про свої побоювання дружині та наполіг на поверненні дитини у дитбудинок. Жінка довго намагалася переконати його, що такі хвилювання природні, адже їхнє життя змінюється назавжди, але чоловік не хотів нічого слухати. Наступного дня він привіз дівчинку назад до нас.

Коли повернувся додому дружина з ним не розмовляла, тільки сиділа на кухні і у вікно дивилася. Він сам ходив по будинку, як грозова хмара. Весь час стояло перед очима обличчя дівчинки, коли вона все зрозуміла і не хотіла виходити з машини.

На третій день дружина зателефонувала у дитбудинок, щоб дізнатися про стан дитини, як вона перенесла повернення. А вихователь відповіла, що дівчинка не розпаковує речі і всім розповідає, що ось-ось тато з мамою по неї приїдуть і заберуть.

Дружина мовчки взяла ключі від машини і сама поїхала за донькою відразу після дзвінка. Дорогою вона зателефонувала чоловікові, і пояснила, що все налагодиться, просто потрібен час.

Зараз, за словами чоловіка, у них все добре. Дівчинка гарно навчається, дуже кмітлива і активна. Увесь вільний час вони проводять сім’єю разом. Кожного дня він поспішає додому після роботи, адже вдома чекає дружина з донькою, готуючи смачну вечерю.

Оцініть статтю
Дружина взяла ключі і поїхала за донькою