Два роки тому Марія та Анна проігнорували прохання матері приїхати, зараз їм лише залишається приносити квіти їй на м0гилу.

Олена Олександрівна самотужки виростила двох доньок. Чоловіка не стало, як старшій донечці виповнилось чотири рочки. Він загинув в автомобільній аварії…Батьків в Олени не було, не було й сторонньої допомоги. Їй було дуже важко, часи були безжалісні…Та попри все це жінка сама поставила дітей на ноги.

Працювала Олена у дві зміни. Спала чотири години на день, через таку важку роботу загубила здоров’я. Олена Олексадрівна добилася того, аби доньки навчались в найкращих ВНЗ. Скільки грошей та нервів вона витратила на їхнє навчання. Згодом жінка набралася кредитів, аби дати хабаря, і влаштувати дівчат на роботу.

Та вони аж ніяк не були вдячні матері за такі старання. Старша, Марія, не проробила й року — вискочила заміж. Про кредит матері й не згадувала. Вона жила в іншому місті, з Оленою зідзвонювалась майже кожного дня, проте згодом взагалі перестала телефонувати.

Менша, Анна, була не така, як її сестра. Вона лагідніша, проте якщо Марія мала якусь думку, то молодша таке не вміла. Олена Олександрівна переживала за донечку, аби життя їй не дало важких випробувань. Та молитви матері подіяли — Анна зустріла дуже хорошого та багатого чоловіка.

Олена була рада, що життя її доньок так добре складається. Але діти зовсім перестали навідувати матір…Навіть не телефонували. Згодом жінці стало зовсім зле, вона пішла до лікарні й там їй повідомили страшну новину — в Олени Олександрівни рак…Хвороба перебувала на важкій степені, і лікувати її вже не було сенсу, адже жінка весь час байдуже ставилась до свого здоров’я, а лише віддавала всю себе дітям.

Олена Олександрівна вирішила розповісти про це дочкам. Та жодна не брала слухавки…Тоді жінка написала повідомлення для Марії. Та одразу ж відписала: “Мам, я зайнята, напиши Ані”.

В грудях щось закололо. Олена зрозуміла, що не потрібна більше своїм дітям. Через місяць жінки не стало, про смерть матері дівчата дізнались, коли сусідки змогли до них додзвонитись. Зараз їм лише залишається приносити квіти на могилу мами…

Оцініть статтю
Два роки тому Марія та Анна проігнорували прохання матері приїхати, зараз їм лише залишається приносити квіти їй на м0гилу.