Два Євгени. Схожі як дві краплі води

-”Женю, ти робиш помилку

-”Катю, ти мене зрадила, я не можу цього пробачити”

-”Я присягаюсь, що це твоя дитина”

Він востаннє сказав, що хоче розлучитись. І вийшов з кімнати.

Колишня дівчина Євгена, мала сестру, вони обоє вчились в тому ж університеті, що і її хлопець. Катя була старшою від Віки, однак вони жили в одній кімнаті в студентському гуртожитку. Усі навчались на юридичному факультеті.

Віка була меншою, тиха і спокійна мала не дуже яскраву зовнішність, в той час, коли Катя, показувала всім, те яка вона гарна, як стильно вміє одягатись, вона була душею всіх компаній. Ось такий приклад показувала своїй меншій сестрі.

Євген зразу почав залицятись до Каті, вони обоє, наче, зійшли з екранів голлівудських фільмів про коледж, коли найгарніший хлопець в університеті зустрічається з популярною дівчиною. Їм всі заздрили, і хотіли бути схожими на них. Скрізь, де вони з’являлись разом, всюди ловили погляди заздрості на собі. Вони мали б одружитись, всі були впевненні, що невдовзі погуляють на їхньому весіллі.

Не так було, як виглядала ця красива картинка, для Каті було мало уваги коханого, і вона почала залицятись до друга Євгена. Потім вона завагітніла. Пара розійшлась, адже Женя розумів, що дитина не від нього. Він не спілкувався з Катею, однак часто зустрічались в гуртожитку. Згодом дівчина народила сина, тітки назвали його Женькою. Всі бачили неймовірну схожість між Євгеном і хлопчиком.

Одного вечора, коли студенти святкували якесь чергове свято, молодик запропонував Каті зустрітись і обговорити якусь дуже важливу тему. Дівчина зрозуміла, про що йтиме мова.

-”Цього ти хотіла? Народила дитину, а зі мною більше бути не хочеш?”

-”В мене зараз все по-іншому, я б ніколи не позбавилась від дитини, разом з нею в мене почалось нове життя, Женька твій син, всі бачать вашу схожість” – старанно доказувала Катя.

-”Я бачу, заспокойся” – прошепотів Євген, і пішов до себе в кімнату.

Через декілька днів, хлопець вирішив прийти в гості до своєї колишньої дівчини та сина. Сестра Каті довго переконувала дівчину не пробачати його. Вона нагадувала про те, як хлопець покинув її одну в такий важкий період. Однак, почуття взяли верх. Дівчина пробачила свого коханого, адже він дійсно був батьком для її сина та коханням всього її життя. 

Минуло пів року і пара одружилась, було саме таке весілля про яке колись розповідали їхні друзі, та й уявляли вони самі. Через рік у них народилась донька, ім’я вибирав Євген.

Часто, життя буває несправедливим до нас, воно змушує нас робити помилки, адже тільки на них ми вчимось робити правильні рішення.

 

 

Оцініть статтю
Два Євгени. Схожі як дві краплі води