Дві найдорожчі жінки у моєму житті не можуть знайти спільної мови

Нещодавно я одружився з чудовою дівчиною, після декількох років романтичних стосунків. Моя мати радо прийняла її у сім’ю, пилинки з неї здуває, адже, я ж бо знаю, завжди хотіла дочку, а народилися 3 богатирі. Так-так, у мене є ще два брати, але зараз не про це.

Здавалося б, як чудово, коли свекруха приймає невістку, але що роботи коли невістка не хоче спілкуватися зі свекрухою? Ось така ситуація у мене склалася, – люблю обох найдорожчих жінок у своєму житті, а вони ніяк не можуть порозумітися і все через дружину. Ви не подумайте, що я безпідставно її виню у всьому, – багато суперечок відбувалося на моїх власних очах, де матір ставала жертвою.

Як весільний подарунок моя матір придбала нам квартиру у центрі міста, на яку давно збирала, напевно ще з часів, як я вступив до університету. Самостійно зробила там ремонт, ми отримали лише ключі від готової оселі. Моя дружина, її звати Наталя, вирішила, що колір стін зовсім їй не подобається, штори якісь дешеві, хоч були зроблені із дороги тканини, а диван у вітальні так взагалі – несмак.

Я не став перечити, але дуже вибачався перед ненькою, коли та прийшла до нас у гості та побачила бардак по всій квартирі через повноцінний ремонт. Ну ладно, з ким не буває, все-таки це Наталі жити тут, а не матері. Тоді все закінчилося мирно, без жодних сварок і образ.

Йшов час, мати завжди приїжджала до нас за будь-якого прохання: допомагала із приготуванням вечері, якщо ми затримувались на роботі, прибирала, доглядала за всією рослинністю, якщо ми їхали кудись на море, годувала нашого кота. Дружина отримувала дорогі подарунки від свекрухи на свята. Проте прийшов час, коли моя мама запросила нас до себе на Різдво – Наталя їй відмовила. Я був шокований, як то: залишити маму зовсім самотню на таке свято?

Виходить так, що всі можливі сили та ресурси ми витрачаємо на тещу, матір дружини, а про мою зовсім не згадуємо. І як Наталі не соромно? Брати подарунки вона може, а допомогти – ні. Мало того, вона навіть не хоче розмовляти зі свекрухою телефоном. Та часто телефонує, адже нудно їй дома, хоче більше спілкування, а дружину це дратує.

Зараз я вирішив діяти радикально: збираю речі неньки та перевожу її жити до нас і нехай лише Наталя спробує мені заперечити. Не дозволю таке ставлення до рідної матері навіть від коханої дружини.

Оцініть статтю
Дві найдорожчі жінки у моєму житті не можуть знайти спільної мови