Дитину від неминучої смерт1 під поїздом врятував 10-річний школяр

Василь якраз повертався зі школи. 10-річний учень завжди ішов дорогою, що вела в сторону залізничної колії. Його повсякденний шлях додому завжди минав без пригод, та одного дня щось пішло не так.

Хлопець ніколи не підходив близько до рейкових кріплень, оскільки завжди боявся поїздів. Дорослі неодноразово попереджали, що потяг завше курсує швидко і приїжджає несподівано. Тож треба триматися подалі, якщо вдалині зачуєш його свист.

Цього дня Василь ішов собі безтурботно, крутив у руці відламану галузку, машинально оббивав нею бур’ян при дорозі. Довкола не надто роззирався, навіть коли наблизився до рейкового полотна.

Пройшов декілька десятків кроків і почув уже знайомий шум потяга, що підкочував здалеку. Якраз у ту мить погляд школяра упав на рейки. Василь дивиться, а десь за двадцять метрів від нього прямісінько на шпалах сидить дитина.

Хлопчик дошкільного віку сидів і грався камінцями з колії. Він так захопився своїм заняттям, тому не звертав увагу на небезпеку, що наближається до нього спереду.

У той час Василь, який побачив дитину, одразу кинувся бігти до неї. У голові рятівника крутилося тільки: «Я встигну, точно встигну!» В цій екстреній ситуації у нього просто не було часу, щоби думати про свій страх. Школяр рвучко підхопив дитину на руки та миттєво відскочив із хлопчиком на траву. А менш ніж за хвилину повз них промчав пасажирський поїзд.

Згодом до дітей підійшла мати маленького згуби. Жінка розповіла, що її 3-річний синочок кудись пішов, поки вона поралася у городі. Вона безмежно дякувала Василю за те, що той врятував її єдиного сина.

Оцініть статтю
Дитину від неминучої смерт1 під поїздом врятував 10-річний школяр