Дивна і смішна історія про сон, який мені нещодавно приснився.

Одного разу я прийшла з роботи, була дуже сильно втомлена. А працюю я в ательє, шию одяг на замовллення. От і прибула додому з сукнею клієнтки, бо не встигала зробити на роботі на ту годину, яку вона просила. Тому домовилися, що я заберу вбрання, коли закінчу його шити, а вона прийде і розрахується за замовлення уже в мене вдома. Так от я прийшла. Вдома якраз була моя старша донечка. Я попросила її віддати плаття жінці, яка прийде і взяти за нього гроші. Бо реально так хотіла прилягти й заснути, що такого зі мною ще не було ніколи. Донечка мене послухала. Лягла і чую, що потроху засинаю як тут стукіт у двері. Аліна, так звали мою доньку, підбігає до мене і будить.

Я була страшно зла, адже хотіла відпочити. Дитина каже:- Мамо, та жінка вже прийшла, я віддала їй сукню, а вона попросила зробити їй ще каву. От я пішла і зробила, а потім попросила ще солодкого до кави, я їй дала, те печиво, що ти вчора купляла. Я розумію, що щось тут не так і ця жінка просто мала прийти і забрати замовлення, дати гроші й піти, а не розпивати каву у моїй квартирі. Донька саме мала йти на гурток танців, тому поспішала. Я сказала їй іти, а сама встала і пішла на кухню розібратися в ситуації з клієнткою. Зайшла, привіталася, а вона бачите по телефону собі розмовляє і так кричить на когось, обговорює, ніби в себе вдома. На столі лежить пуста коробка від печива, яке вона просто з’їла, а не скуштувала до кави. Потім Антоніна, так звали клієнтку, взяла включила чайник і сама зробила ще собі одну каву. І продовжувала розмовляти по телефону. Я просто вийшла в коридор і не могла зрозуміти, звідки в людини стільки наглості, обдумала над усім і зайшла знову на кухню.

Питаюся Антоніну:- Ви до мене прийшли забрати замовлення чи каву пити? З вас тисяча п’ятсот гривень, давайте гроші й забирайте своє плаття. А вона мені у відповідь:- Чому так дорого, ви ж в ательє казали тисяча триста.- А ви думаєте, що печиво і кава це як бонус, ой ні, за все треба платити, дорогенька- обурливо відповіла. Антоніна поставила гроші на стіл, розвернулася, стукнула дверима і пішла. Я розумію, що це все якось дивно виглядає. Але по факту все так і має бути, бо це був просто сон, який я вирішила вам розповісти.

 

Оцініть статтю
Дивна і смішна історія про сон, який мені нещодавно приснився.