Дивна поведінка дружини.

Я з’їхав від дружини, а все починалося навіть дуже добре. Ми з Каріною, так звали мою дружину, жили, як то кажуть, душа в душу. У нас все було: і робота хороша як і в мене так і в дружини, і дім красивий, щоправда це не зовсім моя заслуга, наш будинок. Його подарували нам батьки Каріни, коли ми тільки одружилися. Я там зробив класний ремонт, купив дорогі меблі, навіть дизайнера покликав, щоб дружині було легше розібратися в інтер’єрі. Нещодавно ми прикупили собі авто про, яке так мріяла Каріна і мені здається, вона навіть частіше на ньому їздить, ніж я. Але це мене не дуже турбує, а швидше радує, що дружина може поїхати нарешті на власному автомобілі, куди їй потрібно, а не чекати на маршрутку і їхати в постійних заторах. Мама Каріни мене дуже любила, ми з нею були в хороших відносинах. Щотижня приїжджали до тещі в гості, вона накривала красивий стіл, там було все чого тільки душа забажає. Це вже стало нашою сімейною традицією, їздити до тещі на смачний обід.

Дітей з Каріною ми поки не планували. Вона дуже хотіла працювати, досягати більшого, тому багато часу йшло на її роботу. Вона навіть інколи могла працювати вдома тільки, щоб було видно результату її праці.
Ми часто їздили відпочивати. Відвідували багато країн світу. Це було моїм так званим захопленням, я любив побачити щось нове. Подивитися як живуть інші люди. Їхні традиції, мова і менталітет- це було мені дуже цікаво. Одного разу ми поїхали в Канаду. Нам там дуже сподобалося, культура цієї країни, клімат ставлення до інших. Незважаючи нате, що ми були туристами, до нас відносилися як до своїх.

Моя Каріна дуже захоплювалася, крім роботи, ще й дизайном одягу. У вільний час вона складала різні образи, вміла шити. До речі, навіть дуже добре. Мала декількох постійних клієнтів, які робили в неї різні замовлення. А ще, крім того, й працювала. Вона в мене молодчинка. Я теж не гаяв часу, досяг того, що став директором туристичної фірми у нашому місті. Тому й так любив подорожувати. А путівки я брав нам з дружиною завжди дешеві. Обирав різні гарячі тури, тому подорожувати нам виходило навіть дуже дешево.

Одного разу Каріна прийшла додому дуже засмучена і якась занадто змучена, ще не бачив ї такою. Я запитав дружину, що трапилося, адже на ній лиця не було, як то кажуть у народі. Каріна сказала мені, що мусить їхати на новий показ мод у Париж. Це буває тільки раз у декілька років і вона не хоче пропустити такий шанс. Адже вона дуже захоплювалася дизайном, це було її друге покликання, окрім роботи, звісно. Я з радістю зробив дружині смачний чай, ми сіли за стіл і я сказав, що дуже радий за неї, нехай їде. Запитав на скільки часу вона туди їде і чи дорого їй обійдеться проживання. Адже я працював у туристичній фірмі, тому міг підібрати готель, який буде і комфортим і підходити по ціні. Каріна сказала, що вирушає на місяць. Мене це ніяк не збентежило, я був дуже радий за дружину. А от вона чомусь почала дуже злитися. Виходило так, ніби я мав її просити:- Нікуди не їдь і як я проживу без тебе цей місяць? Вона не могла знайти собі місця, ходила по будинку як затьмарена, шукала якісь виходи входи. Перевіряла всі меблі, шафи. Я не міг зрозуміти, що коїться, чому вона почала себе так поводити, адже у нас все було добре. Я вирішив розпитати Каріну в чому справа, а вона мені у відповідь сказала:- Ну і куди ти будеш її ховати?
Кого ховати- запитав.
-Її, ту, що до тебе буде приходити, коли я поїду.
-Я нікого не буду приводити, що ти несеш- відповів я.

Каріна почала мене провокувати, я не розумів, що коїться. Вона почала говорити, що змінить всі замки у дверях, у шафах тільки, щоб до мене ніхто не приходив і я ніде не міг заховати свою, так звану, коханку.
-А може ти її у нас в спальні заховаєш, ось дивися яка в нас шафа велика, вона туди точно поміститься.
-В якій шафі, кого заховати, що ти таке говориш– відповів я.
-Ану ну ж бо підемо подивимося до нас на подвір’я – запропонувала Каріна.
Ми вийшли на вулицю і моя дружина почала міряти нашу огорожу і казати чи змогла б, моя коханка перестрибнути через неї, якщо дружина нас застукає на гарячому.

Я був шокований, що найшло на Каріну, я ніколи не давав їй ніякого приводу, щоб так мені не довіряти. Ми лягли спати в різних кімнатах, я всю ніч обдумував слова дружини і дійшов до висновку Про який зараз розповім. Через тиждень Каріна поїхала, але вона повернулася швидше, ніж через місяць. Я вирішив перервати будь- які стосунки з людиною, яка мені не довіряє. Для чого щось будувати без довіри. Зараз живу у своїх батьків і думаю, що зробив правильно, пішовши геть від Каріни.

 

Оцініть статтю
Дивна поведінка дружини.