Ефект метелика, або як мій незначний вчинок врятував життя однокласнику

Чи чули ви колись про ефект метелика? Незначні дії у нашому життя можуть мати великі і непередбачувані наслідки у зовсім іншому місці і в інший час. Ось так, одного разу мій незначний вчинок врятував майбутнє однокласника.

Це було ще у шкільні роки. Якось хлопець з мого класу, Вадим, прийшов дуже спохмурнілим на заняття. Однак ніхто уже й не зважав на нього. Той день виявився звичайний, усі розійшлися додому, вчити домашнє завдання, дехто бачити сьомий сон, адже перед тим усю ніч грав у відеоігри.

Увесь вечір щось не давало мені спокою. Щось було не так. Я не розуміла, чому вигляд Вадима у той день був не таким, як зазвичай. Склавши усі підручники, адже вчитися так і не виходило, мені спало на думку взяти солодощі та піти до нього у гості. Ми жили зовсім неподалік один від одного.

Вадим не одразу відкрив мені, та все ж запросив до себе. Ми провели чудово час, сміючись під час перегляду фільму. Він жив без батьків, виховувала його лише бабуся, якої у той день не було вдома. Тож я залишилася на усю ніч.

Через декілька років, моє життя потерпіло чимало перешкод. З чоловіком розвелася, з роботи звільнили. Раптом, мені прийшло смс від Вадима (ми все ще спілкувалися), у якому писало: «Одного дня ти прийшла до мене, саме тоді, коли я хотів опустити руки та покинути усе. Ти змогла знову підпалити у мені бажання жити. Тож не вішай носа, у тебе також усе вийде!».

Ось так я й зрозуміла, що моя уважність в той вечір врятувала йому життя.

Оцініть статтю
Ефект метелика, або як мій незначний вчинок врятував життя однокласнику