“Хочу р03лучення, адже я попереджала, чим все закінчиться!”

-”Хочу р03лучення, адже я попереджала, чим все закінчиться!” – крикнула невістка вслід своїй свекрусі.

ЇЇ не цікавило, що буде далі з чоловіком, вона на ціле село горланила, що не потрібні були його гроші, які заробив не легальним шляхом.

Село було невеликим, Марину Василівну – свекруху Вероніки, знали всі. Люди рознесли таку новину, раніше, аніж високошвидкісний інтернет.

Невістка, забрала речі, забрала доньку і пішла з дому геть. Тим часом її чоловіка повезли до лікарні, адже він потрапив в ДТП. Односельці знали, що Ніка ні в чому не винна, і все робить правильно, а от її свекруха…

Коли Василь – чоловік Вероніки, потрапив до лікарні з серйозною хв0р0бою, всі сусіди скинулись грошима, і допомогли йому встати на ноги. Його дружина всім щиро дякувала, адже сім’я у них була показовою.

Гроші дійсно допомогли чоловіку, але лікування продовжувалось, на щастя його відпустили додому, до сім’ї. Через тиждень після повернення Василя, в подвір’ї з’явилась новенька іномарка. Люди перешіптувались, скоса дивились на хату чоловіка, коли проходили повз. 

Всі добре розуміли, з яких грошей було куплено автомобіль. Марина Василівна разом зі своїм сином підстрибували від щастя. А люди тим часом робили висновки. Вероніка ж не схвалювала того, що зробили свекруха з чоловіком. Просила роздати гроші людям або віддати на церкву, але її ніхто не слухав. Вона давно хотіла забрати дитину і піти до своїх батьків. Ситуація, що сталась, сама все розставила по своїх місцях.

Сусіди тільки чули суперечку яка лунала на ціле село:

-”Хочу розлучення, адже я попереджала, чим все закінчиться!” – крикнула невістка вслід свої свекрусі.

ЇЇ не цікавило, що буде далі з чоловіком, їй не потрібні були його гроші, які заробив не легальним шляхом.

 

 

Оцініть статтю
“Хочу р03лучення, адже я попереджала, чим все закінчиться!”