Христя – молода мама, яка залишилася сама та не покладала руки, а рухалася вперед

Молодий хлопець Іван, якому нещодавно виповнилося лише двадцять років одружився із Христею. Зналися вони давно, адже були першими сусідами. Івану дівчина подобалася давно, але він не наважувався зізнатися їй у своїх почуттях. Та коли розповів Христя одразу відкрила своє серце і відповіла взаємністю.

Свекрусі невістка одразу не сподобалася. Та й з її батьками вони завжди конфліктували. Мама відмовляла сина, як лише могла: просила, погрожувала, шантажувала. Але все марно. Іван думав лише про кохану Христю. Інші його не цікавили. Попри спротив батьків, молода пара одружилася. Через два роки у них народилася донечка. І тут щось пішло не так. Спокійне життя молодого подружжя закінчилося.

Дружина постійно сиділа з маленькою донечкою. І вдень, і вночі вона її доглядала. Втома давала своє. Чоловік почав приходити пізно після роботи. Часто не відповідав на телефонні дзвінки. Почав приносити меншу заробітну плату. Пояснюючи це тим, що на роботі справи не дуже і з усіх зняли надбавки.

Коли Христина приїжджала до своїх батьків, то завжди заходила і до свекрухи. Це ж і її внучка. Але ці зустрічі завжди закінчувалися сварками. Свекруха звинувачувала невістку у всьому: погана господиня, безвідповідальна мама і це все безпідставно.

От одного вечора Христина приготувала смачну вечерю і чекала Івана вдома. Та його все не було. Слухавки теж не підіймав. Христина почала хвилюватися. Телефонувати його друзям. Чи часом він не з ними. Аж тут опівночі вона все-таки додзвонилася до нього. Іван сказав, що затримається на роботі та щоб його не чекала. Коли повернувся додому нічого доступно не зміг пояснити. Такі затримки на роботі стали постійними. Це все супроводжували скандали й крики.

Одного дня повернувшись із прогулянки з донечкою помітила, що речей Івана нема. Почала телефонувати, але почула, що номер недійсний. Звісно вона засмутилась, тривалий час звинувачувала у всьому себе. Думала, що можливо і справді вона погана дружина і мама. Але зібрала всі сили докупи. Продовжила щасливо жити зі своєю донечкою.

Одного разу коли приїхала до батьків у гості дізналася, що Іван знайшов другу жінку і від Христини одразу переїхав до неї в інше місто. Кажуть, що в нього з тією жінкою народився син. Через п’ять років до мене прийшла повістка у суд. Іван подав на розлучення. А Христина і не була проти.

Життя не стоїть на місці. Все змінюється. І Христя зробила все для того, щоб змінити життя дочки й своє на краще. Влаштувалася на роботу у приватну фірму і добре заробляє. Вихідні й весь вільний час проводять разом. Вони люблять обоє подорожувати, відкривати для себе цікаві місця. Та й зовсім вона ще молода. Нещодавно їй виповнилось 29 років. Христя вродлива жінка, яка має залицяльників. Тримає всіх на відстані, бо боїться знову помилитися. Та все ж Максима, свого колегу підпустила ближче, познайомила з дочкою. Він частий гість у їх домі. Почав і разом з ними подорожувати. Донька дуже рада за маму, та й і Максим виявився хорошим чоловіком.

От минув рік і вони почали мешкати втрьох. Якось за вечерею Христя сказала, що чекає на другу дитину. Дочка і чоловік були щасливі. Вона народила чудового хлопчика. У Христі життя склалося чудово.

А от в Івана не зовсім. Його дружина вигнала. Він повернувся жити до матері, постійної роботи не мав. Намагався помиритися із Христею та їх дочкою. Але вони й чути про нього не хотіли. А щасливо жили у новій сім’ї.

Оцініть статтю
Христя – молода мама, яка залишилася сама та не покладала руки, а рухалася вперед