Історія про корову, яка “розмовляє”.

Жила собі бабуся з дідусем в селі. У бабусі ще віддавна болить спина. І чим дальше, тим гірше робиться. А на старості років хоч бери і зовсім з ліжка не вставай. Дідусь допомагав бабусі як міг, але чим раз тим ставало гірше. Проте вона трималася з усіх сил. Вона була ще тою жартівницею. На всі негаразди могла відповідати тільки жартами. І горілочкою себе натирала, як правило і з- зовні і з середини. На цьому їй ставало трохи краще.

От і лягла вона з біллю у спині вже вкотре. І як на зло, нікого поряд не було. Навіть води не було кому подати або наносити з колодязя. Бабуся Оля полежала ще так трохи і вирішила покликати сусідку, щоб та їй наносила води і сходила в магазин за хлібом. Сусідка ще та була жартівниця. Купила собі нещодавно корову, Лялею назвала. От і такі смішні вони були. А тут сталося диво, внук Сергійко приїхав провідати бабусю і допомоггти в разі чого. Бабуся так зраділа, що аж розплакалася. Ну і звичайно куди ж без її жартів. Вона прямо з порога сказала внукові:- Відгадай но мені внучку, хто в нас накрасивіша жінка в селі? -Хто бабусю?- запитав внук.- Я- відповіла бабуся. Я.  Я ж з ліжка не вилізаю. Не те, що ви тепер молодь, раз раз і готово. Сергійко засміявся, взяв сумки і побіг у найближчий магазин бабусі за продуктами. А до магазину треба було пройти майже кілометр. Сергій вирішив декілька раз сходити, щоб чим побільше всього накупляти бабусі. А по дорозі корова сусідська випасається. По обидві сторони дороги трава була вище пояса. От і корова Ляля випасається, там де краще. Сергій з пакетами йде. От його ляля і пропустить, і проведе. Сергій вже й увагу перестав звертати на корову. Один раз, другий раз сходив Сергій у магазин і назад. А потім ще раз пішов і тягне за собою ті сумки, і про щось своє думає.

Корова Ляля як завжди пропустила хлопця і говорить до нього людським голосом:- Може допомогти. У Сергія ледь сумки ті не порвалися від подиву. А корова засміялася людським голосом, Сергій вже почав від страху аж труситися. А з високої трави, де випасалася корова Ляля, сусідка бабусі виглядує. Сміється і подає Сергію руку. Добре, що Сергій був в той момент перестрашений, а то дісталося б добре тій сусідці. От така історія вийшла, Сергій побував немов у казці, а бабусі тепер є що нове розповідати.

 

Оцініть статтю
Історія про корову, яка “розмовляє”.