Історія про те, як два брати посварились через машину

Сашкові 28, а Михайло на 3 роки менший — йому 25. Здавалося, рідні брати, хоч і схожі зовні, проте характери в обох зовсім різні.

Саша спокійний, працьовитий. Ще в 16 років він влаштувався на свою першу роботу, і з того часу сам себе забезпечує. Вони з братом аж ніяк не з бідної родини, батьки досить успішні та заможні, проте Саша не хотів залежати від батьків, він сам мріяв їм допомагати в майбутньому.

Михайло, у свою чергу, зовсім не схожий на свого старшого брата. Ще змалечку хлопця більше любили батьки, завжди йшли Михайлові на поступки. Батьки дуже розпестили хлопця. Михайло — справжній гульвіса, постійно зникав на вечірках до ранку, тринькав батьківські гроші, і йому від цього не було соромно, навпаки, він вважав, що батьки мають його забезпечувати, адже це їхній обов’язок. Михайло у свої 25 років ніколи не був у серйозних стосунках, кожного тижня в нього була нова дівчина.

Саша у 23 роки одружився, і зараз має свою маленьку родину — нещодавно його дружина народила дівчинку. Саша був дуже злий на батьків, адже вони навіть не приїхали привітати його з батьківством.

Насправді, батьки не змогли приїхати тоді, оскільки Михайло втрапив в чергову халепу, і вони змушені були “рятувати” сина, але наступного дня вони все ж приїхали до Олександра.

– Мамо, скільки можна панькатись з Михайлом, він давно вже не маленький, нехай знайде роботу і заробляє сам на свій хліб! – кричав Саша, він був злий на матір.
– Сашко, ти ж розумієш, він не такий як ти, ми маємо допомогти йому стати на ноги, а ти це зробив сам, і ми раді за тебе.

Якось до Саші завітав Михайло. Брат не очікував його побачити. “Ну нарешті, він прийшов вибачитись” – подумав Саша. Проте Михайло прийшов із зовсім іншими намірами — він вирішив похвалитись машиною, яку йому подарували батьки. Сашко, не довго думаючи, вигнав брата з будинку. А ви як гадаєте, чи правильно вчинив Саша?

 

Оцініть статтю
Історія про те, як два брати посварились через машину