Історія, як двоюрідна сестра – кондитер не виконала моє замовлення

Скільки раз я чула, – не зв’язуватися із друзями та родичами з робочих питань. Та я вважала, що все це лише слова, які не мають підтвердження у реальному житті. Тому, коли мені було потрібно знайти кондитера, я без вагань подзвонила своїй двоюрідній сестрі.

Ще зі школи Наталя випікала чудові торти. Уже у 18 років мала досвід у професійному кондитерському мистецтві: працювала у найбільших ресторанах міста. Дизайнерські торти, кенді бари, тістечка, – все чого душа побажає.

Я готувала день народження для своєї 2-річної дівчинки. Хотіла зробити все на вищому рівні: замовила великий зал, де помістяться всі запрошені родичі та друзі, аніматорів, шоу з ілюзіоністами. Хоч, я згодна, свято більше було для нас з чоловіком, ніж для дочки. Хіба 2-річна дитина запам’ятає все те, що я підготувала для неї? Але ми могли собі це дозволити.

Звичайно, коли з’явилося питання пошуку кондитера, який підготує солодкий стіл, кенді-бар та головний торт іменинниці я не стала шукати когось іншого, а одразу подзвонила Наталі. Вона з радістю погодила допомогти. Спершу вона запропонувала знижку, як родині, але я відмовилася з двох причин: перша – вважаю, що кожна праця повинна високо оплачуватись, а друга – я сподівалася, що за повну оплату Наталя намагатиметься зробити все якнайкраще.

Оскільки наша донька ще маленька і на святі буде дуже багато дітей, я вирішила, що краще торт іменинниці зробити із повністю натуральними інгредієнтами, без жодних добавок, які будуть фарбувати язик і все навколо. Чим більше фруктів, горіхів, натуральних барвників, на рослинному молоці. Окрім того, замовила окремих солодкий стіл для дітей, з такої ж причини. Також, можливо, хтось із дорослих також наддасть перевагу такому варіанту. Сестра пообіцяла, що виконає все так, як я і попросила.

Кондитерка виглядала неймовірно, я була вражена від побаченого. Наталя отримала повну оплату, як ми і домовлялися.

Та все змінилося на самому святі. Коли ми спробували солодощі, я побачила як руки та рот пофарбувалися у колір декору. А смак нагадував звичайну магазинну випічку. Із тортом іменинниці все було аналогічно. Я зрозуміла, що сестра зовсім не виконала моє замовлення, хоч все було смачно.

Вона також була на святі, разом із родиною, тож я вирішила, що не буду сваритися, а просто запитаю, чому вона не виконала обіцяне.

– Я подумала, що натуральні смаколики будуть не такі смачні , а дуже хотілось порадувати всіх родичів та дітей.

Розійшлися ми мирно: я попередила її, щоб вона була надалі обережніша, – якщо вона розпорядиться замовленням незнайомої людини на свій розсуд, то може не дочекатися оплати. Вона вибачилася. Погодилася з тим, що зобов’язана була виконати свою роботу так, як ми спочатку і домовилися.

Через декілька днів після свята я дізналася, що сестра розказала всій родині, нібито я об1срала її з ніг до голови, мов солодкий стіл мене не задовільнив, хоч вона зробила все на вищому рівні. Я була шокована.

Більше ми з нею не спілкувалися, вона накосячила, а мене зробила винною.

Оцініть статтю
Історія, як двоюрідна сестра – кондитер не виконала моє замовлення