Історія, як моя давня подруга дозволила чоловікові вигнати свою матір з дому

Не перестану дивуватися жорстокості людей, особливо до найближчих та найрідніших. А історія пов’язана із моєю давньою знайомою. З Танею ми росли в одному дворі та ходили в одну школу, тоді були найкращими подругами.

Таню була залюбленою дитиною, хоч сім’я і не була багата, однак ніколи ні в чому не мали потреби. Подруга мала усе, що попросить. Сама росла гарною, дбайливою, вихованою дівчинкою. Мої батьки завжди давали приклад з неї, адже Таня була гордістю школи, – золота медаль. Потім історія повторилася і в університеті, який подруга закінчила із червоним дипломом.

Якось одного дня, Таня разом зі мною поїхала на вечірку до спільних друзів. Серед них був Сергій. Хлопець, по правді, зовсім не годиться, щоб будувати романтичні стосунки. Школу кинув після 9 класу, з коледжу його вигнали. Працює де-не-де, то на будові, то у гаражах, сам курить та любить випити. Ну от як можна такого розглядати, як потенційного нареченого? А Таня саме так і вирішила. Ніколо не послухавши, просто через декілька місяців прийшла додому і заявила, що вона виходить заміж за свого коханого. Це була приголомшлива новина для усіх, для мене у тому числі, але ніхто нічого вдіяти не міг.

Таким чином, вона привела Сергія до будинку батьків. Після цього, у матері, уже просто давньої знайомої, почалися найстрашніші дні, які можна було уявити. Чоловік дочки почав відкрито знущатися з літньої жінки. В один день просто взяв і вигнав її з дому, виправдовуючись, що вони тепер молода сім’я і незабаром у них будуть діти, зайвих людей в домі не потрібно. Напевно, Таня уже давно була не в собі, якщо не стала на бік рідної неньки.

Ось так, ідучи додому, якось я побачила стареньку на вулиці, в якій упізнала тітку Марію, матір моєї подруги. Та усе мені розказала, після чого совість не дозволила отак все залишити. Від бабусі я отримала спадок, – невеликий будинок за містом, який я віддала цій нещасній жінці.

До тепер у шоці із вчинку колишньої подруги. Цікаво, як вона зараз поживає та чи згадує про матір взагалі.

Оцініть статтю
Історія, як моя давня подруга дозволила чоловікові вигнати свою матір з дому