Історія, як один вчинок перевернув усе моє життя

Знаєте, от є період у житті такий, що все йде не так, як потрібно. Ось такий у мене був зовсім нещодавно: компанія, в який я працювала, збанкрутіла і всіх працівників звільнили, власниця квартири повідомила, що її син одружується і тепер мені потрібно шукати інше житло. На додачу у мене зовсім закінчувалися збереження, а нову роботу все не могла знайти. Та й особистому житті нічого не лагодилось. Я майже впала духом і хотіла повертатися у рідне містечко до батьківської домівки, – там хоч буде дах над головою.

Одного дня, повертаючись із чергової співбесіди, яка не провокувала нічого позитивного, знайшла на землі гаманець. Піднявши його, я побачила чималу суму грошей. Здається, ось воно, – подарунок долі, мій порятунок на деякий час, але я не змогла так. Можливо, ці кошти також комусь потрібні. У гаманці була візитівка чоловіка, із номером телефону. Я не була впевнена, що це власник, оскільки це міг бути хто завгодно. Та все ж зателефонувала.

Я почула приємний голос, якому повідомила про знахідку. Уже через 15 хвилин чоловік був поряд зі мною. Його звали Максимом, він нещодавно відкрив власну справу, а гроші, – це перший внесок за кредит, який він взяв у банку для бізнесу.

Все моє життя в мить перевернулося. Максим був мені безмежно вдячний та запросив на каву. Там ми розговорилися і він дізнався мої життєві обставини. Після чого я отримала несподівану пропозицію: у ресторані, що він відкриває, потрібні працівники і він буде радий бачити мене на посаді адміністратора. Звичайно я погодилася.

Сьогодні наша з Максимом річниця весілля. Я знайшла не лише роботу, але й кохання свого життя. Завжди буду переконана в тому, що добро повертається.

Оцініть статтю
Історія, як один вчинок перевернув усе моє життя