Історія життя дівчинки із незвичним іменем

У мене багатодітна сім’я – четверо дітей: я та три брати. Мама з татом ще від свого одруження мріяли мати донечку, але усе ніяк не виходило. З четвертого разу вони дізналися, що нарешті  у них буду я.Батьки довго обирали мені ім’я, сперечалися між собою і мама дозволила татові самостійно обрати, як мене запишуть у свідоцтві.

Спершу батько розглядав варіанти : Ольга, Ірина та Юлія. Після перегляду якогось фільму кардинально змінив свою думку і остаточно вирішив, що я маю називатися – Килина. Всі рідні були проти. Брати і мама просили тата, що з цим іменем дівчинці буде важко жити у сучасному світі.

Складно мені і справді було із самого дитинства. Діти дражнили у садочку, сміялися, перекручували, складали якісь римовані фрази про дерева. Коли пішла у школу вся ця кількість насмішок лише збільшувалась, однокласники у мене були дуже жорстокі. У всіх – нормальні, звичайні імена, а в мене – Килина. Навіть в університеті з мене сміялися і розпитували: хто, чому і навіщо обрав мені таке ім’я? У період навчання у виші вже не обзивали, але насмішки були і по кілька раз перепитували чи добре почули, як мене звати.

Коли мені виповнилось шістнадцять років я дізналася, що можна змінити ім’я, жодних проблем із цим нема. Із цим проханням прийшла на розмову до батьків. Та вони і слухати не стали, а почали на мене сварити і казати, щоб я не видумувала дурниць. Мені було так гірко, що вони не розуміють, як мені важко жити з іменем Килина. Ще й образились на мене, що я не поважаю їх вибір і взагалі – невдячна. Я не стала доводити своєї думки і сперечатися. Проте точно знаю, коли стану повнолітньою, то перше , що зроблю – це зміню своє ім’я.

Не буду питати жодних порад чи дозволу, тому, що хочу жити , як усі люди, без насмішок і цькувань. Сподіваюся, що батьки зможуть зрозуміти таке моє рішення.

Коли я вирішила написати про це історію, то сподівалась на те, що молоді сім’ї коли даватимуть імена своїм найріднішим ретельно обдумуватимуть як їх називати, оскільки зараз багато різноманітних закордонних фільмів , а імена там ой, які закручені. Можливо, комусь – це здається прикольно, але страждатимуть діти.

Оцініть статтю
Історія життя дівчинки із незвичним іменем