Із сучасними гаджетами уже забуваєш, що таке живе спілкування

Мені 38 років, народився у 80-х роках, коли діти ще гралися у дворі, а не у планшеті, про інтернет і мови не було. Зараз я щасливих чоловік та батько 16-річної доньки.

Нещодавно трапився такий випадок: у всьому домі вимкнули електроенергію на увесь день, до того ж це був вихідний. Я уже звик до сучасних гаджетів, проводжу у них чимало вільного часу. Просидівши декілька годин, дивлячись то у вікно, то у стелю, вже не знав куди себе подіти. Дружина читала книгу, а дитина щось малювала.

І тут раптом дочка запропонувала поїхати на дачу та провести вихідних день там. На свіжому повітрі та природі. Мені аж мову відняло: дитина 21 сторіччя запропонувала сама виїхати за місто! А я, дорослий чоловік, нудьгував без телефона та інтернету. Звичайно, ми швидко всі зібралися, кохана ще й зателефонувала нашим друзям, які також були раді приєднатися до веселощів.

Правду кажучи, вже й не пам’ятаю, як це, жити без щоденного проведення часу у соціальних мережах, без фільму у ноутбуці, де можна у будь-який момент поставити на паузу, чи перемотати на потрібний момент. Як згадую своє дитинство, стає так тепло на душі. Всі діти гралися зі скакалками, у хованки та доганялки. А зараз що? – Дивуєшся простому живому спілкуванню.

Той день мені запам’ятався надовго, – найкращий вихідний за останній рік точно! Потрібно частіше відкладати телефони та повертатися у реальне життя.

Оцініть статтю
Із сучасними гаджетами уже забуваєш, що таке живе спілкування