Коханий чоловік мені 3раджyє, а я не можу його п0кинути

З дитинства я мріяла вийти рано заміж. Знаєте, як дівчатка завжди граються: фата зі скатертини, подруга замість нареченого, жмут штучних квітів. Здебільшого мрія залишається мрією, але не у моєму випадку. Уже у 18 я зустріла свого коханого під вінцем.

Познайомилися ми з ним ще у школі, він був моїм сусідом по парті від 1 класу. Почалося все, звичайно, із дружби. Ось так ми дружили до 10 класу, поки Іван не признався мені у симпатії, а я, до слова, чекала цього ще з класу так 7.

Іван вступив до університету, а я вирішила після школи повністю присвятити себе сім’ї. Хотіла отримати освіту у коледжі, але не змогла. Коли я була на 2 курсі, дізналася, що вагітна. Я вважала, що диплом мені не потрібний, працювати я не планувала, сім’я – мій пріоритет, тому одразу забрала документи.

Ми обоє були щасливі та очікували на народження свого первістка. Здається, ще тоді, бувши на 8 місяці вагітності, я побачила якісь зміни у поведінці Івана, але не надала цьому значення. У нас народився здоровий син – справжній богатир, майже 5 кг.

Протягом наступного року я все більше підтверджувала свої давно здогади – чоловік мені 3раджує. Я бачила, як він виходить в іншу кімнату, щоб поговорити телефоном, чула від нього запах інший парфумів, Іван все більше затримувався на роботі. А одного разу, поки коханий був у душі, – я прочитала його листування у соціальній мережі.

Я не стала зчиняти cкандал, оскільки розуміла, що діватися мені нікуди: мене повністю забезпечує чоловік, освіти я не маю, а до батьків у село повертатися не хотілося. Але і жити зі 3радником я не могла. Вирішила діяти поступово.

У першу чергу я поновила навчання у коледжі. Отримаю освіту – зможу знайти кращу роботу та забезпечувати себе із сином. Іванові сказала, що просто стало нудно сидіти вдома, хочеться відновити спілкування із людьми.

Поки я навчалася, дізналася, що вагітна вдруге. Це було зовсім не заплановано, оскільки я хотіла згодом піти від чоловіка, а не збільшувати сім’ю ще на одну дитину. Іван дуже зрадів, і я подумала: а раптом друга дитина змусить його п0кинути свої гулянки?

Цього разу навчання я не п0кинула, народжувала та писала диплом паралельно. Чоловік продовжував гуляти. Цікаво чи здогадувався він про те, що я все знаю?

Я успішно отримала освіту та знайшла роботу секретарем у непоганій компанії. Здавалося б, ось – я можу забезпечити себе та дітей, але щось не давало мені так просто піти від Івана. Прив’язаність? Кохання? До тепер не знаю, що робити і просто терплю його 3ради.

Оцініть статтю
Коханий чоловік мені 3раджyє, а я не можу його п0кинути