Колега по роботі завзято вірить, що її хочуть приворожити. Вона вирішила перевести удар на нас

Три тижні тому симпатична дівчина Людмила з сусіднього відділу маркетинга пригостила нас яблучною шарлоткою. Як раз була обідня перерва і ми з апетитом пригостилися смачним десертом. Познайомилися, розговорилися. Люда щедро всіх пригощає, а сама п’є тільки каву.
– Дуже смачна шарлотка! Підкажеш рецепт? Ти сама пекла ? А чому ти не їси?

– Та я на дієті. – каже Людмила і опускає очі.

Дивно, в неї струнка фігура, їй би ще кілограма три набрати. До чого ж худнути? Людмила Ігорівна, для нас вже просто Люся, виявилась дуже товариською, почала майже кожного дня заходити до нас в кабінет. Ми були не проти, бо вона нас балувала різними смаколикам. То пиріг спече з м’ясом, то пиріжків з капустою принесе, то наполеоном пригощає. Ми вже звикли, що вона ані крихти в рот, і не звертали уваги на це.
А тут якось після роботи ми всі разом стоїмо на зупинці, а на зустріч іде начальник Людмили, поважного віку Михайло Антонович. Побачив її і до нас прямує.

Людочка, як я рад вас бачити! Як наполеон? Вам сподобався?– питає її керівник. – Не дуже солодкий? Не сухий, бо я дуже старався!

– Як? Так то не ти готувала?– разом запитали ми і зрозуміли, що бовкнули зайвого.
Михайло Антонович теж дивився на неї з питанням в очах. Ну, звісно, вона зніяковіла, прийшлось їй все пояснювати. Виявилося, Людочка на сто відсотків впевнена, що начальник намагається приворожити її. Для чого це людині поважного віку? Мабуть він прихильним молодих дівчат, чи йому дуже дружина потрібна. Хтозна.

А було ось як. Спочатку Михайло Антонович був до Людмили Ігорівни дуже прискіпливим, то вона запізнилась, то у звіті багато помилок і треба залишитися після роботи. З часом все владналося. І тут начальник почав залицятися до неї – запрошував на виставу, в музей. Намагався привернути її увагу. Але вона була непохитна. Було й так, що звільнитися хотіла.

Але якось раптом все припинилось. Він дав їй спокій. Тільки почав час від часу пригощати саморобною випічкою. Це їй здалося дуже дивним. А ще й форумів начиталася про різни привороти та порчі. Це зводило її з розуму і не давало спокою. Що дівчині робити? Ну не викидати ж харчі? Ось вона і знайшла вихід. Почала нас, дівчат з сусіднього відділу підгодовувати. Принесла вона свої вибачення, Михайло Антонович припинив носити їй пакунки. А ми всім відділом і схудли)

Оцініть статтю
Колега по роботі завзято вірить, що її хочуть приворожити. Вона вирішила перевести удар на нас