«Коли тобі потрібна була допомога, то я була поряд. А коли я щось прошу – то вже забув все?» – плакала Олена

Не так часто в Олени трапляються ситуації, коли їй потрібна допомога її старшого брата Олега – до нього вона звертається вкрай рідко. Стосунки в них стали максимально напружені, коли брат вдруге одружився – ну і як нова дружина не сприймала його родину. Та й Олена не раділа невістці – адже заради неї Олег покинув першу дружину й дітей тепер бачить не часто – на вихідних і то не приводить їх додому, бо Оля не зрадіє.

Та все ж були часи, коли Олена з братом були справжніми друзями – вони постійно підтримували одне одного, допомагали та ніколи не відмовляли у проханнях. Так Олена частенько сиділи з дітьми Олега, коли ті з дружиною мали важливі справи, чи їм потрібно було кудись поїхати – дівчина ніколи не відмовляла й завжди приходила на допомогу. А був період, коли їй доводилось сидіти з племінницями чи не щодня – і це тоді, коли дівчині було всього 17.

Одним словом – дівчина ніколи не відмовляла братові. А от він дуже змінився, відколи одружився вдруге – став більш пихатим, рідше телефонує й взагалі віддалився від рідних. Олена не хотіла сварок, тому не лізла у душ до Олега. А він і не дуже прагнув до спілкування. Тим паче, з того моменту, як у нього бізнесові справи пішли вгору – він взагалі став аж надто самозакоханим.

Зараз Олена сама одружена і має маленького синочка. Та якось трапилось, що їй потрібно було залишити сина на вечір – вони з чоловіком зібрались на весілля до друзів. Батьки жили далеко, а довірити синочка чужим людям дівчина не хотіла. От і вийшло, що попросити було нікого – вона звернулась до Олега. Але той категорично відмовив:

-Вибач, але маю плани з Олею. Та й ти знаєш, що вона буде проти – ну е любить вона чужих дітей. Та й взагалі – я не дуже хочу зараз бавитись з дітьми. Вибач.

Олену ніби струмом пробило – вона е очікувала такого від брата.

-Тобто, коли я тобі допомагала – ти був такий вдячний і розповідав, що у будь-який момент допоможеш. Коли я, у свої 17, стала нянькою для твоїх дітей – то тебе це влаштовувало. А коли я, один раз за всі роки попросила про допомогу – ти мене відшив? І все це через свою самозакохану, егоїстичну та нахабну Олю? Вибач, але твоя дружина це, відверто кажучи, найгірша людина, яку я знаю. І ти стаєш таким самим непотребом, як і вона, – Олена розплакалась і кинула слухавку.

Оцініть статтю
«Коли тобі потрібна була допомога, то я була поряд. А коли я щось прошу – то вже забув все?» – плакала Олена