КОЛИ АЛІНА АНДРІЇВНА ПРИЇХАЛА В БУДИНОК ПРИСТАРІЛИХ, ТО ЗДИВУВАЛАСЬ, ПОБАЧИВШИ ТАМ СВОЮ ДВОЮРІДНУ СЕСТРУ. В ОБОХ БУЛИ НЕЛЕГКІ ІСТОРІЇ ЖИТТЯ. ЇМ ПОЩАСТИЛО МАТИ СЕРДЕЧНОГО ПЛЕМІННИКА, ЯКИЙ ЗАБРАВ ЇХ ДО СЕБЕ ДОДОМУ

В одному будинку пристарілих нещодавно сталась історія, яку й не вигадаєш. Про цю подію вже знають всі працівники та всі жителі.

Вже років зо два жила тут Марина Анатоліївна, до якої регулярно приїздив племінник навідуватись. Завжди приїжджав з купою гостинців: цукерки, фрукти, квіти, книжки, різні журнали. Вони сідали удвох і довго гомоніли. Жінка розповідала, що в хлопця гарна робота, сім’я, діти. І все сподівалася, він колись забере її звідси. За його словами це мало статись вже дуже скоро.

До закладу приходили інколи нові мешканці. Одного дня з’явилась на порозі жінка, на ім’я Аліна Андріївна. Ніхто ніколи не сказав би, що їй місце в будинку літніх людей. Вона статна, тримала поставу та стильно одягалась. Але так склалась її доля.

В перший же день сталася зустріч, якої ніколи не бачили стіни цього закладу. Марина Анатоліївна впізнала в новоприбулій свою двоюрідну сестру. Кинулася їй в обійми та здивовано кричала «як ти тут опинилась, Алю?». Аля й сама стояла не менш шокована, оскільки думала, сестра живе зі своїм сином.

В обох були власні історії, якими вони обмінялися пізніше увечері, а згодом розлетілися серед усіх.

Марину Анатоліївну син вигнав з дому, тому що втручалася в їх особисте життя з дружиною. Нібито не давала вчиняти так, як їм хотілося. Однак ж вона більшу частину часу працювала в пекарні, а, прийшовши додому, одразу йшла у свою кімнату втомлена і сідала читати книгу.

В Аліни Андріївни ж проблеми з чоловіком, тому опинилася тут. Він знайшов собі нову жінку, з якою ходив на побачення вже пів року. Та якось одного дня привів її до них додому і сказав, що хоче розлучення. Нова жінка виглядала значно молодшою і, вочевидь, захотіла отримати чоловіка з достатком, аби ні в чому собі не відмовляти. Свого житла Аліна Андріївна не мала, ще й гроші чоловік відмовився дати із сімейного бюджету, тому вона була змушена оселитися в домі пристарілих.

Розмістились кузини в сусідніх кімнатах, всюди ходили разом та проводили весело час. Марина Анатоліївна розповіла, що приїжджає періодично до неї гостювати племінник. Каже щоразу, що скоро купить великий дім за містом і забере до себе її жити. Аліна Андріївна засмутилась, подумала, не почуватиметься комфортно без сестри та й буде їй дуже самотньо, проте нічого не сказала.

Коли ж таки приїхав племінник, він не очікував бачити двох родичок, але урочисто запросив обох жити у свій новий будинок. Не описати словами, якими щасливими були жінки, що нарешті матимуть притулок та зможуть продовжувати насолоджуватися повним життям.

Оцініть статтю
КОЛИ АЛІНА АНДРІЇВНА ПРИЇХАЛА В БУДИНОК ПРИСТАРІЛИХ, ТО ЗДИВУВАЛАСЬ, ПОБАЧИВШИ ТАМ СВОЮ ДВОЮРІДНУ СЕСТРУ. В ОБОХ БУЛИ НЕЛЕГКІ ІСТОРІЇ ЖИТТЯ. ЇМ ПОЩАСТИЛО МАТИ СЕРДЕЧНОГО ПЛЕМІННИКА, ЯКИЙ ЗАБРАВ ЇХ ДО СЕБЕ ДОДОМУ