Коли до нас приїхав двадцатирічний родич, моя донька ледь не зробила дурнuцю

Моїй доньці Тамарі 37, а її чоловіку 42. Мають двох маленьких дітей, дівчаток. До чоловіка влітку приїхав погостювати його рідний молодший брат. Хлопцю двадцять років. Раніше вони рідко бачилися, тому з Томою були майже не знайомі.
Хлопець був видної спортивної статури. Білявий, з блакитними очима. Висого зросту та гарний на обличчя. У Тамарки в раз очі загорілися. А чоловік наче й не помічає і виглядає спокійним.


Крім того молодик виявився дуже цікавим та різностороннім співбесідником. Вони постійно з Тамарою про щось розмовляли, щось обговорювали, ходили в кіно, в магазини. Він навчав її секретикам інтернета. І це в той час, коли чоловік на роботі. Я впевнена, що моя донька захопилася молодим хлопцем і втратила голову.
Мої догадки підтвердилися. Якось я невчасно повернулася з полікліники і застала їх в обіймах, вони мене навіть не почули, так втратили почуття реальності.
Я була приголомшена та розгублена. От, дyрепа, руйнує своє сімейне життя.
Та й хлопець, безсоромний, молоде та дурне. Це ж дружина його брата!


Я просто, вимушена, була вчинити скандал. Потрібно було спасати доньку від самої себе. Врятувати її від страшних помилок. Пристрасть запаморочила її свідомість.
Зятю я нічого не сказала. Всі зробили вигляд, що нічого не трапилося.


Але я ж все – таки зв’язалася зі сватами та натякнула, що потрібно  негайно хлопця повертати додому.
Маю надію, що донька, з часом зрозуміє мене і буде вдячна за врятовану родину.

Оцініть статтю
Коли до нас приїхав двадцатирічний родич, моя донька ледь не зробила дурнuцю