Коли я відбив Олену в іншого чоловіка, то навіть не думав, що моє життя настільки зміниться. Раніше у нас були романтичні та пристрасні зустрічі, а зараз все перетворилося у побутову халепу. Тепер я ще й мушу сидіти з її дітьми, на таке не сподівався…Як повернути все назад?

З Оленою я познайомився пів року тому. Тоді влаштувався на свою першу офіційну роботу — мені двадцять три. Оленка була моєю начальницею, а я прийшов на посаду молодшого менеджера. Мене завжди приваблювали старші жінки…Олена дуже ефектна та сексуальна, зовсім не скажеш, що їй під сорок. Її впевненість у собі мене дуже зацікавила.

Я одразу почав проявляти знаки симпатії до цієї жінки. Одного разу приніс їй букет квітів, мої колеги не дуже зрозуміли такий жест, і вже тоді на роботі почались плітки. Олена зніяковіла, але я бачив, як їй було приємно, вона напевно давно не отримувала подарунків від свого чоловіка.

Так у нас і зав’язався службовий роман. Лєночка (я її так ласкаво називав), спочатку не показувала свою симпатію до мене, але згодом розтанула…Ми проводили час разом лише на роботі, поза її межами Олена поверталась до дітей. Мені ж набридло більше чекати, коли вона з ним розлучиться, тому я вирішив сам поговорити з її чоловіком.

Я написав смс ввечері Олені дуже інтимного характеру. В цей час вона була з чоловіком і він би точно побачив це повідомлення. Так і сталося, в той вечір Олена дуже посварилась з тепер уже колишнім. Вона мені подзвонила і сказала, що збирає речі і їде до мене. Я дуже зрадів.

Але коли відкрив двері то трохи зніяковів. На порозі стояла моя Оленка, а поруч її діти. Я, якщо чесно, не очікував побачити її з малими. Сподівався, що вона залишить їх у чоловіка…

Коли я відбив Олену в іншого мужчини, то навіть не думав, що моє життя настільки зміниться. Раніше у нас були романтичні та пристрасні зустрічі, а зараз все перетворилося у побутову халепу. Тепер я ще й мушу сидіти з її дітьми, на таке й не сподівався…Як повернути все назад?

Олена ж начальниця, тому пропускати свою роботу вона не могла…Раніше з її дітьми сиділа нянька, але в них на то були значні кошти, оскільки її чоловік непогано заробляє, як і Лєна. Але тепер Олена сама годувальниця в родині, оскільки я поки студент і працюю на пів ставки, моєї зарплати тепер вистачає лише на те, щоб заплатити за комуналку. Живемо ми в однокімнатній квартирі, яку знімаю. Якщо раніше все було класно, то тепер тут бігають ці діти, ми з Оленою ввечері не можемо побути разом.

Як тепер бути та що робити далі я не знаю. Олена вже не приваблює мене так, як раніше. На роботі наші стосунки здавались дуже романтичними та цікавими, а тепер я просто не витримую цю атмосферу…

Мамі розповідати про мої пригоди не хочу, навіть не знаю, як вона тепер сприйме те, що в мене дівчина по роках трохи молодша за неї та ще й з двома дітьми…

Напевно я погарячкував з тим, що запросив Олену жити до себе. Через мене вона покинула свого чоловіка, тепер мені потрібно всю свою заробітну плату витрачати на неї й дітей…Може поговорити з нею, нехай повернеться до колишнього? Так буде краще для нас обох.

Оцініть статтю
Коли я відбив Олену в іншого чоловіка, то навіть не думав, що моє життя настільки зміниться. Раніше у нас були романтичні та пристрасні зустрічі, а зараз все перетворилося у побутову халепу. Тепер я ще й мушу сидіти з її дітьми, на таке не сподівався…Як повернути все назад?