Колишній чоловік відсудив у мене сина, а потім просто віддав його своїй матері

Коли я з чоловіком, Андрієм, вирішила розлучитися, ми обоє прекрасно розуміли, що руйнування сім’ї величезна травма для наших дітей. Я переймалася, що дочка з сином переживатимуть більший стрес, ніж безпосередньо ми. Подруга – психолог якось казала, що буває так, коли спокійні діти, як мої, отримають глибокі душевні переживання. Та попри все, потрібно було вирішити, з ким вони залишаться: зі мною чи з чоловіком.

Насправді Андрій одразу пішов від мене до іншої. Звичайно, мені така ситуація була дуже неприємна. Спершу ми спокійно домовилися про графік догляду за дочкою та сином: тиждень у мене, тиждень – у нього. Проблема з’явилася тоді, коли Андрій вирішив запропонувати, щоб наш син залишився з ним, а дочка зі мною. Ну не можу собі навіть уявити, як мою дитину виховує чужа жінка.

 

Приблизно у той час я зустріла Максима. Чудовий чоловік, нас познайомила моя подруга на одній із зустрічей за чашечкою кави. Він проживав в США, тому коли наші стосунки почали прогресувати, чоловік одразу сказав, що повернеться додому лише зі мною та дітьми (Максим дуже їх полюбив та зміг знайти спільну мову). На свій страх і ризик я про це розказала колишньому, більше для того, щоб попередити, адже дітей він ще не скоро не побачить після переїзду.

От після тієї розмови, Андрій вирішив діяти радикально, і подав у суд на те, що забрати сина до себе. Перед тим налагодив з ним стосунки, купував дорогі подарунки, виконував всі забаганки, дозволяв те, що завжди забороняла. Таку ж модель поведінки прийняла і його нова дружина, щоб дитина полюбила її. Я програвала у прихильності від дитини на той момент і через це не могла зібрати речі та переїхати в Америку.

Не знаю як так трапилося, але суд постановив, що син повинен залишитися з батьком, вирішальним стало навіть те, що я планую вивезти його закордон, а це порушує право колишнього на зустрічі з дитиною. Головне, нікого не хвилювала дочка, адже на неї Андрій вирішив не претендувати. Напевно, ви скажете, що я погана мати, але мені нічого не залишалося, як віддати малого та поїхати з Максимом в Америку. До слова, син був лише радий.

Щодня ми зідзвонювалися, говорили по відео дзвінках, листувалися. Проте через деякий час, дізналася, що син зовсім не живе поряд із батьком, а у його матері! Я була дуже розлючена! Відсудити дитину, а потім просто відкинути від себе. От просто навіщо це було робити? – Принцип? Бажання нагадати всім, що він батько і має свої права?

 

Наступного тижня ми разом з Максимом прилетіли в Україну та знову звернулися до суду. Все закінчилося добре, – я забрала сина до себе і ми всі уже разом переїхали назад до США. Та все ж, до тепер не розумію, навіщо так зраджувати рідну кровиночку? Забирати її від матері, аби потім просто віддати до бабусі.

Оцініть статтю
Колишній чоловік відсудив у мене сина, а потім просто віддав його своїй матері