Лежала вагітною на збережені, але чоловік не приходив навідати

Мені завжди задавалось, що нас з Максимом чекає щасливе спільне життя. Ми зустрічались близько року. Подруги говорили що він часто задивляється на інших, але я не вірила, бо думала що вони заздрять. Макс був красенем і будь-яка дівчина хотіла б бути з ним, проте він був мій. В крайній мірі так мені хотілось думати.

Одного дня виявилось, що у нас буде поповнення. Ми не були одружені, тому напевне прийшов час узаконити наші стосунки. Повідомивши це коханому, я очікувала, що так і буде, що він зробить пропозицію, але на його обличчі появилась тривога. Макс сказав, що йому потрібно подумати і зник. Мої дзвінки залишалися без відповіді. Через декілька днів він повернувся.

-Я дам тобі гроші, щоб ти припинила це. В мене є знайомий лікар, який допоможе тобі.

-Допоможе мені? Але це була наша спільна дитина. В мене навіть думки такої не виникало, а мій хлопець говорив мені це прямо в вічі.

-Думай швидше, тому що я не збираюсь виховувати її. А можливо вона взагалі не моя.

Ці слова були останніми краплями. Невже він справді міг таке подумати. Я прогнала колишнього коханця. Від цього часу ми з малюком залишились вдвох. Мої батьки нічого не знали про це, адже їм відомо було лиш те, що їхня донька працює в столиці та в неї є хлопець. Тим часом живіт ріс.

Від Макса не залишилось і сліду. Ніяких грошей від нього не було, тому до пізніх термінів я змушена була ходити на роботу. Колеги обговорювали мене за спиною. Сміялись, що я повелась на гарну зовнішність і от залишилась з пузом, а колишній вже сто відсотків затуманює розум новій дівчині.

Згодом довелось повідомити маму, тому що мені треба було залишитись в лікарні на збережені. Вона була шокована і довго плакала, що у неї така непутяща донька.

Коли я лежала в лікарні, мене оточували старші від мене жінки. До них щодня приходили чоловіки, старші діти. Вони були щасливі та обирали імена для майбутніх діток. У мене в голові були лиш думки, як жити далі.

Народилась чудова дівчинка. Я назвала її Вірою. Тому що вірила, що у моє крихітки життя складеться краще ніж в матері. Що їй не прийдеться розчаровуватись в коханому, тримаючи дитину під серцем. Коли вона виросте розкажу їй, що чоловік повинен бути гарним не ззовні, а всередині.

Оцініть статтю
Лежала вагітною на збережені, але чоловік не приходив навідати