Літній відпочинок у горах разом із сім’єю брата

Я не була у горах дуже давно, останній раз була, мабуть, ще у дитинстві. Цього літа ми з моєю донечкою спланували під час мого відпуску відпочити там, до цього ж я отримала хороший аванс цього місяця і відклала на відпочинок, і заробітну плату дали вчасно. Думали ми поїхати у Карпати, плата там не з дешевих, але ми знайшли хороше місце.

Проте нещодавно мені повідомив мій брат Іван, що ми можемо приїхати до нього. Вони вже рік разом з жінкою живуть у Закарпатті. Мовляв, що дуже хоче побачитись і хоче нам подарувати відпочинок у них вдома на тиждень.

Я насправді була рада такій новині, але було незручно перед ним, та він умовив мене, що це для нього дійсно важливо. Ми зібрались і рушили у дорогу. Усе було добре, але тільки спочатку…

Приблизно такий був план дня: я прокидалась раніше всіх і зранку завжди було брудно: сміття, посуд та непоправний одяг. Я ж прибирала, бо було неприємно знаходитись у такій обстановці, яка тут була постійно. Брат попросив приготувати поїсти й це потім стало моїм обов’язком на весь «відпочинок». Хоч удень ми з донькою могли прогулятися, сходити на екскурсії, хоча на гору ми так і не підіймались.

Було незручно просити допомоги, коли нас прийняли безкоштовно, тому я мовчала.

Це було жахливо і приїхала я пригнічена. З Іваном ми так і не провели часу разом, хоча увесь час були в одному домі.

На екскурсії жіночка емоційно розповідала про вартість проживання у їхньому містечку і я вирішила оплатити наше перебування у них, поклавши гроші разом з коробкою цукерок під подушкою.

Брату схоже було дуже соромно і він зателефонував, коли ми приїхали додому і повідомив, що віддасть, але я заперечила йому.

Ми розговорились, згадуючи радісні моменти життя, коли ми були дітьми. І дійшли ми до того, що зрозуміли наскільки стали гіршими, ніж раніше і нам не вистачає любові…

І справді було б добре поїхати на базу, яку ми примітили. Було б і економніше і комфортніше.

Оцініть статтю
Літній відпочинок у горах разом із сім’єю брата