Майже половину свого життя розвішувала білизну на звичному місці: нова сусідка не зрозуміла цього.

Я мешкаю в цьому будинку вже більше ніж 20 років. Будинок та двір старі, і ми за звичкою завжди розвішували мокру білизну для висихання у дворі. В кожної господині була окреме виділене місце.

Недалеко від дитячого майданчика було досить просторо та сонячно, невеличкий протяг. Завжди вішала білизну та одяг на тому місці, і ніхто ніколи не займав його, принаймні без попередження.

Зрозуміло, що до своїх речей я ставлюся дуже обережно, у доньки та онуків фірмовий одяг, яскравий та не дешевий, тому хороше місце для мене вкрай принципове.

До того ж його дуже гарно видно у вікно.

Але декілька днів тому, я побачила, що на моїй проволоці висять чужі речі. І вчора теж.

Я розумію, що в мене немає прання кожен день, але у нас є певні правила. Та і хто це? Виявилось, що це нові квартиранти з сусіднього під’їзду. Мені стало некомфортно.
Коли нова сусідка зняла свої речі, я тут же розвісила наші, і принципово дуже довго їх не знімала. Щоб їй зрозуміліше було.

Але вона на такі дрібниці зовсім не звертала уваги. Тю, шо тут такого… Поділишся…

Тим паче, як вона сказала, в мене старе лахміття.

Коротше наступні три тижні ми вели боротьбу за цей дріт, одна випереджаючи одну. Білизна висіла на вулиці днями, навіть у дощ.

Я намагалася пояснити цій малохольній, що так не годиться, це моє місце, і потрібно домовлятися, бо так було роками і треба поважати старших.

Коротше кажучі, тепер я боюсь, що білизна може зіпсуватися, загубитися і таке інше. Будь-що може статися, я ж не знаю, що там у цих квартирантів на думці.

А як ви вчиняєте в таких випадках? Не реагуєте чи намагаєтесь виховати сусідів?

Подруги радять не звертати уваги, мовляв, все переміниться, а мені дуже образливо.

 

Оцініть статтю
Майже половину свого життя розвішувала білизну на звичному місці: нова сусідка не зрозуміла цього.