Мама чоловіка запропонувала нам жити разом з нею. Ось чим це обернулось для нас

Ми з Андрієм кохали одне одного, тому вирішили одружитися. Познайомилися на дні міста через спільних друзів і з того часу ні на мить не розлучались. Батьки коханого були милими та приємними людьми, я одразу знайшла спільну мову з майбутньою свекрухою. Так мені тоді здавалось.

Ми були молодими та працювали зовсім недавно. Отож, грошей на власне житло в нас не було. Батьки Андрія запропонували пожити в них. Спершу все було чудово. Його мама готувала смачно і прибиранням займалась сама. В мої обв’язки входило прибирати лиш в нашій з чоловіком кімнаті та прати наші речі окремо.

Проте згодом свекрусі надоїло. Вона почала доручати мені й іншу роботу. При тому їй часто не подобалось, як я це роблю. То борщ не достатньо червоний, то картопля недосолена, то одяг не попрасований. Її зауваження були все більш недоречними. Коли ми обговорювали щось з чоловіком, мама часто ставала на сторону синочка, адже він не міг бути не правий.

Коли я збиралась до подруг, вона косо поглядала на мене. Але остання капля була тоді коли я завагітніла. Свекруха була дуже рада. Проте мене обурило те, що вона ще до народження малюка присвоїла його собі. Це полягало в тому що мама вже вибрала в який дитсадок буде ходити малюк, в яку школу. Одяг треба було купувати лиш в її подруги Валі, яка торгувала на місцевому базарі. А їсти лиш те, що вона приготує, тому, що мама знає краще.

Мій терпець увірвався. У мене було відчуття, що моїм життям повністю керує свекруха. Я влаштувала вдома скандал і заставила чоловіка переїхати зі мною на орендовану квартиру. Можливо, це рішення було поспішним, проте терпіти це було не можливо. Ми переїхали в інший район міста. Коли народився синочок перший час було важко. Інколи мені хотілось, щоб хтос,ь крім мене, зміг побути з малечею. Але з часом я звикла. Свекруха заходила до нас раз в тиждень і цього було достатньо. Я стала хазяйкою у своєму домі.

От завтра ввечері син має привести свою наречену, щоб познайомити. Але я вже знаю що скажу їм. Жити окремо від батьків – це буде моє єдине прохання. Адже на своєму досвіді знаю, як це ділити територію зі старшим поколінням. Мені не хочеться псувати стосунки з цією молодою дівчиною, бо і без моєї допомоги її чекає багато труднощів.

Оцініть статтю
Мама чоловіка запропонувала нам жити разом з нею. Ось чим це обернулось для нас