Мама провчила своїх дітей

Олена сама виховує дітей. Чоловік покинув її, ще коли не народився молодший Сергійко. В жінки двоє малюків — Сергійкові п’ять, а Соломійці сім. Обоє дуже капризні. Але це й не дивно — не було виховання батька, а мама їх дуже ро3пестила.

На багато що жінка закривала очі, проте вже вирішила для себе, що час виховувати дітей, вони вже дійшли до такого віку, що розуміють, як правильно чинити, а як все ж не варто. Виховувати дітей Олені дається важко, але вона старається. Зовсім недавно трапилась подія, про яку розповім в цій статті.

Нещодавно Соломійку запросила на день народження подружка. Її Олена знала, адже вони разом граються у дворі. Олена завжди змушує Соломійку брати з собою Сергія гратися, але донька завжди капризує, що їй набридло возитись з братом.

Сергійко ж на таку поведінку сестри не звертає увагу, а продовжує тинятись за нею як “хвостик”.

Соломія дуже зраділа, що її запросили на день народження, але коли вона дізналась, що Сергійка запросили теж, то дуже засмутилась. Вона почала плакати, Соломійка не хотіла, аби братик був присутній на день народженні. Хлопчик ж лише ще більше глузував з сестри, і перекривляв її, обіцяючи, що не дасть їй спокою.

Все це чула і бачила мама цих вередливих дітей — Олена. Вона довго думала, як зробити так, аби діти не попсували один одному свято, і всі залишились задоволені. Але потім зрозуміла, що обоє дітей не праві. Соломія не хоче аби братик йшов з нею на день народження, а Сергійко глузує з сестрички, ще більше цим дратуючи її.

– Мамо, а коли ми підемо по подарунки для Аліни? – запитала Соломія.
Ніколи, — відповіла Олена.

Діти дуже здивувались такій відповіді. На обличчях у них було повне нерозуміння ситуації.

– Як це? – запитав Сергійко, таким здивованим він ще ніколи не був.
– Ось так, ви себе погано повели. Не дозволити комусь одному піти на день народження я не можу, тому ви не йдете обоє. А тепер подумайте про свою поведінку і відношення один до одного.

Таким чином Олена провчила дітей, для неї це було дуже важким кроком, адже вона звикла у всьому поступатись дітям. Але тепер вони будуть знати!

 

 

Оцініть статтю
Мама провчила своїх дітей