Мати попросила у мене грошей, оскільки все витратила на житло для сестри, а я відмовила

Коли мені було 7 років у мене народила сестра. Не скажу, що я була рада такій події, але й не сильно засмутилася, все ж буде ще одна рідна душа. Але насправді, все відбувалося не так радісно та яскраво, як я собі уявила на початку.

Як часто буває, – молодшу сестру любили більше. І це не вигадка ображеної дитини! Наприклад, одного сонячного літнього дня, друзі моїх батьків покликали їх на прогулянку. Мати з батьком взяли Мію із собою до парку веселих розваг, а мене залишили вдома. Знаєте чому? – Тому, що у машині не вистачило місця! Часто виникали ситуації, коли мене змушували відмовитись від нових речей, оскільки витратили все на іграшки для Мії.

Зараз я зовсім не ображаюся на батьків, не хочу тримати все у серці. Я уже живу окремо у власній квартирі, на яку заробила самостійно. Мати часто телефонує мені, просить допомогти із господарством на дачі, а я не відмовляю, бо сестра ж ніколи не має на це часу.

Ось в один з таких днів, коли я приїхала до матері, вона попросила мене чималу суму грошей. Виявляється, мати з батьком витратили все до копійки на купівлю будинку для Мії. Я була дуже обурена, оскільки, коли я просила невелику частку на своє житло, з поверненням – мені відмовили.

На цей раз я просто розвернулася і пішла, не давши ні гривні. Мені було дуже прикро, що батьки так розділяють своїх дітей.

Оцініть статтю
Мати попросила у мене грошей, оскільки все витратила на житло для сестри, а я відмовила