Мені 42 роки, розлучена, маю квартиру та пристойну роботу, але ніколи не буду у відносинах з одруженим або з жебракуватим чоловіком

Я, Валерія, мені скоро виповниться 43 роки. Живу у власній квартирі, з сином-студентом. Маю добре оплачувану роботу-працюю помічником головного лікаря в приватній клініці.
Вже дуже довгий час я розлучена, з батьком Кирила ми розійшлися, коли йому ледь виповнилось три рочки. З того моменту, час від часу, то я була в пошуках кавалерів, то навпаки, відбивалася від залицяльників.
Де ж в наш час відбуваються знайомства? Інтернет, робота, рідше місця відпочинку…
Чоловіче, ти одружений? Розлучений, але не сплачуєш аліменти на дітей? Мало заробляєш? Все чудово, але ти мені не підходиш. І я з задоволенням поясню чому.
Вже понад десять років я вивчаю «ринок наречених». Різні чоловіки трапляються, але найбільше, що досі мене обурює – це одружені чоловіки.  Кожен другий залицяльник на сайті знайомств – має дружину. І, деякі, цього не приховують. Час від часу стає гидко від цього бруду. І коли рідні мене питають чого ж я досі самотня, відповідаю – а з кого вибирати?
З одруженими я нізащо не вступлю у відносини, навіть, якщо чоловік буде заможнім. Далі цікава категорія – жебракуваті залицяльники.
Так, звучить грубо. Але як по-іншому. Я молода самодостатня жінка, з доглянутим обличчям, стрункою фігурою, зі стабільним пристойним заробітком. Чоловіки, невже ви настільки самовпевнені, що на справді думаєте, що я розгляну вашу кандидатуру в брудних дешевих штанях, або з повним ротом гнилих зубів та брудними нігтями?
Чи то мені такі трапляються, чи після 40 років з холостими залицяльниками справи геть погані.
Добра половина чоловіків одружена, інші або розлучені й ховаються від аліментів, або п’ють, або в цивільному шлюбі. Найцікавіше, що всі вище перераховані, і багаті, і ті, хто не бажає заробляти більше, шукають пригод на сайтах знайомств.

Ось мої невтішні спостереження:

1) Чоловікам після 40 років пивний живіт та маленька зарплатня не заважають шукати пригод.
2) В цьому віці великий процент сімейних зрад. Майже всі мої подруги самотні, а чоловіки одружені вдруге.
Такі справи…

Оцініть статтю
Мені 42 роки, розлучена, маю квартиру та пристойну роботу, але ніколи не буду у відносинах з одруженим або з жебракуватим чоловіком