Мені набридла нахабність Альбіни – вона забагато собі дозволяє собі

У мого чоловіка Кості є молодша сестра – Альбіна. Дівчині ледь стукнуло вісімнадцять і вона поводиться доволі нахабно та зухвало. Не те, щоб раніше вона була дуже чемною та привітною, але чим старшою вона стає – тим більше вона починає дратувати мене. Вона звикла, що батьки бігають довкола неї, Костя, до одруження, задаровував її дорогими подарунками – Альбіну можна назвати дуже вже розпещеною дитиною.

У шлюбі з її братом ми всього два роки й весь цей час я спостерігаю як Альбіна крутить всіма, як хоче. Тож, коли я почула, що вона хочe погостювати у нас тиждень – не дуже зраділа. Справа в тім, що ми живемо в іншому місті – за 100 км від батьківського дому. Підготуватись до приїзди сестри чоловіка я недуже змогла – про такий «сюрприз» я дізналась за дві години до гостей. Тож сказати щось проти – просто не встигла.

Тож я просто морально готувалась, що ці дні пройдуть не надто спокійно. Не подумайте, що я просто не люблю Альбіну – але я просто не люблю конфліктних людей, які дозволяють собі забагато.

Але менше з тим. Ми виділили для Альбіни гостьову кімнату – я дала їй чисту постільну білизну, засоби гігієни й думала, що на тому все. Та як виявилось, що її запросили на День народження, а вона не взяла собі одягу, який би пасував для вечірки. Я дала їй одну зі своїх суконь – не дуже хотіла, але довелось.

Та на цьому не закінчилось. Наступні дні я почала помічати, що Альбіна вирішила приміряти ще більше речей з мого гардеробу – то взяла мої джинси на прогулянку, то новий тренч. Почала користуватись моєю дороговартісною косметикою. І хочу ще сказати – що вона це все робила без мого дозволу. Просто приходила і брала речі, поки я була на роботі.

А ще, як виявилось, Костя давав їй чималенькі суми на ресторани, шопінг та, навіть, купив дорогий телефон. І ці витрати він не обговорював зі мною, хоч бюджет у нас спільний.

Мені це дуже не сподобалось і я вирішила поговорити. Та, як виявилось, Костя зовсім не бачить у цьому проблеми. А за мій одяг взагалі сказав, що я б могла подарувати Альбіні декілька речей.

Сказати, що я була шокована – не сказати нічого. Я не втрималась і влаштувала сварку – Костя образився, а Альбіна поїхала додому і пожалілась моїй свекрусі. Та подзвонила з криками, проте я і їй мала, що відповісти.

Оцініть статтю
Мені набридла нахабність Альбіни – вона забагато собі дозволяє собі