Сейчас актуально
Уборка снега
Роад Констракшн Сумы


Мер Сум Олександр Лисенко проінспектував хід робіт по вулиці Кринична

Вихідними сумський міський голова Олександр Лисенко проінспектував хід робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття вулиці Кринична, який виконує компанія «РОАД КОНСТРАКШН».
У своєму пості в соціальній мережі Фейсбук мер написав:
«У МІСТІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ
Триває виконання ремонтних робіт на Пришибській площі.
Наразі лише 50% виконання робіт, але контроль має бути постійним.
Контролюю особисто.
Суми — місто комфортне для сумчан!
Гарного вечора, містяни!»

Дійсно наразі об’єм виконаних робіт складає близько 50 відсотків. Завершуємо облаштування тротуару, який, до речі, виконуємо із дотриманням усіх сучасних будівельних норм, застосовуючи для основи щебінь як дрібної, так і крупної фракцій. Це дещо ускладнює процес робіт, доводиться залучати спецтехніку, але і тротуар з такою основою є довговічнішим і надійнішим.
Що стосується дороги, то уже почали улаштування першого вирівнюючого шару асфальтобетону крупнозернистого типу Б.
Зауважимо, що мова йде про ремонт не загальновідомої вулиці по якій розташовані елітні котеджі, а невеликої ділянки у кінці вулиці Прокоф’єва біля будинку №33.
Складність та необхідність ремонту цієї дороги полягає у тому, що восени, після танення снігу, а також після зливи у цьому місці є серйозна проблема із водовідведенням. Вода із цієї ділянки підтопляє будинки на сусідніх вулицях Рєпіна та Некрасова. Навіть у суху погоду рух на цій ділянці через погану дорогу є ускладненим, хоча і досить інтенсивним.
Проектантами була розроблена спеціальна водовідвідна каналізація. Сама дорога буде побудована “з нуля”. Тобто мова не йде про укладання шарів асфальтобетону поверх існуючої дороги, а буде зроблене корито (тобто виїмка нинішнього дорожнього покриття і грунту) у яке буде спочатку укладено шар піщаної суміші, а потім кілька шарів асфальтобетону.

Если Вам нужна качественно выполненная работа  – обратитесь в РОАД КОНСТРАКШН. Профессионализм, соблюдение сроков и доступные цены – это показатели нашей компании, которые помогут достичь взаимного успеха. С любыми вопросами - звоните, мы поможем вам в решении задач наилучшим образом. Телефон: +38 (095) 815-8511.