Меркантильна мама, вибрала гроші замість своєї дитини

Я довгий час була єдиною донькою в сім’ї. Батьки давно жили без почуттів один від одного. Мамі завжди були потрібні гроші для забаганок. Лиш на їхньому фоні у них з батьком виникали сварки. Хоч він старався як міг, проте її забаганки з часом ставали все більшими.

Батько любив її, тому терпів ці вибрики. Проте згодом я помітила що вона довше затримується на роботі та довго сидить в телефоні. Вона вела  з кимось. Згодом, мама змінилась. Зранку її нудило і вона набрала пару лишніх кілограмів. Я була дитиною, тому не розуміла в чому річ. Ніхто не знав, що це буде початок нашого відносно щасливого життя разом.

Виявилось, мама вагітна. Я з татом раділа, бо давно хотіла братика або сестричку. Але наші мрії розвіялись одного вечора. Вона призналась батькові, що дитина, яку вона виношує не його. Та повідомила, що бажає розлучитися. Він намагався переконати маму зберегти сім’ю, але вмовляння були марними. Серце тата було розбито, а я не розуміла, що буде зі мною.

Після розлучення я залишилась з мамою. Батько був проти, але нічого зробити він не міг. Виявилось, що її новим чоловіком був один з впливових і багатих бізнесменів нашого міста. Він був набагато старшим за неї, проте у нього не було дітей. Тому майбутня дитина мала стати його первістком. Він обдаровував її розкішними подарунками. Нарешті вона могла отримати все що хотіла, все що не міг дати їй батько. Мабуть, тепер вона по справжньому була щаслива.

Я була впевнена, що вона навмисне шукала такого чоловіка. Згодом, вона розказала, що її подруга познайомила їх.

Ми з нею переїхали в заміський будинок Віктора Станіславовича. У порівнянні з нашою квартирою він був наче замок. Моє життя мало б перетворитися на казку, але все виявилось на оборот. Наші стосунки з матір’ю погіршились. Вона весь свій вільний час приділяла новому чоловіку.

Після народження брата мати взагалі перестала звертати на мене увагу. Безсонні ночі і догляд за новонародженим також вплинули. У вільний час вона займалася покупками нових речей для себе та новонародженого хлопчика. Я любила брата, але його батько був проти того, щоб проводити з ним багато часу. З часом вітчим почав поглядати на мене злим поглядом. Мені було зрозуміло, що мені в цьому домі більше не раді. Він отримав дитину про яку мріяв, а такий тягар як я.

Одного дня мама підійшла до мене принесла теку з документами і конверт з готівкою. Вона намагалась м’яко донести до мене інформацію про те, що Віктор Станіславович не бажає бачити мене тут. Але я вже давно розуміла, що мене це чекає. Тому в цей вечір почала збирати речі.

Ми з батьком знову почали жити разом. Наша скромна кватира, була затишнішою ніж золота клітка вітчима. Він давав мені більше ніж гроші, а саме щиру батьківську любов. З мамою ми перестали спілкуватися. Надіюсь, колись випаде нагода познайомитись з братом.

Таким чином, ще бувши дитиною, я дізналась хто така меркантильна людина. І було дуже жаль, що нею виявилась моя мама.

Оцініть статтю
Меркантильна мама, вибрала гроші замість своєї дитини