Мій 23-річний брат не може себе самостійно забезпечити

У 14 років я почав заробляти самостійно. Чесно кажучи, завжди хотів бути незалежним, адже мені не зовсім пощастило, народився у багатодітній та бідній сім’ї, але впертість та впевненість допомогли все ж вибитися у люди, не даремно для цього багато працював. Моя старша сестра та брат також рано «вилетіли» із сімейного гнізда, зараз на заробітках закордоном, а от молодший, у свої 23 до тепер сидить на шиї наших батьків.

Тепер я проживаю у власній квартирі, відкрив свій бізнес, одружився, а до того ж скоро народиться первісток. Виходить, повинен забезпечувати свою сім’ю, стареньких батьків (старші брат та сестра також час від часу надсилають кошти, проте не у такому об’ємі, як потрібно для безтурботного проживання). А ще й оплачую життя молодшого брата, оскільки він навіть не працює. У свій час його вигнали з університету, за не здачу сесії. Ось у Назара ні освіти, ні кар’єри.

Чесно, я щоразу намагався поговорити, що це не справа, у дорослому віці жити коштом батьків, та ще й моїм. Він лише ображається, адже вважає, що мені просто пощастило у житті. До слова, свою кар’єру я почав будувати за допомогою свого друга, який вчасно запропонував мені вакансію у компанії своїх батьків. Цікаво те, що всю роботу до того, а я нагадаю, – працюю з 14 років, брат до уваги не бере. Мені доводилося бути кур’єром, офіціантом, барменом, потім адміністратором у салоні автомобілів. Що ж Назару заважає почати також із самого низу? Хоч не подумайте, кур’єром зовсім не соромно бути, це така ж професія, як і інші.

Батьки не хочуть мене слухати, мовляв, не покинуть рідного сина, хоч я уже як міг просив, ба навіть благав, їх більше не давати йому гроші та скоротити витрати на його забаганки. Ладно, уже гроші, але ж матір самостійно господарство: готує, пере, ходить за продуктами. Батько веде всі домашні справи, адже Назар не вміє і молотка в руках тримати.

От думаю, можливо, варто самому більше не давати гроші батькам, поки ті не змусять свого синка знайти роботу, а то дуже зручно всі влаштувалися, – я маю забезпечувати дві сім’ї, а Назар не може попіклуватися навіть про себе.

Оцініть статтю
Мій 23-річний брат не може себе самостійно забезпечити