Мій брат таємно продав спадок від бабусі, – сімейний будинок

Знаєте, дуже прикро розуміти, що тебе обдурила рідна людина. Я б навіть сказала, 3радила. У мене є молодший брат, який бажаючи отримати максимальну вигоду для себе, пішов проти усієї нашої родини.

Все почалося тоді, коли прабабуся, бабуся нашого батька, важко захворіла. Вона жила недалеко від міста у красивому будиночку. Всі родичі роз’їхалися країною, у різні міста, або просто у квартири, тому бабуся вирішила ще поки жива, скласти заповіт на майно. Будинок мав дістатися мені, оскільки саме я останні роки її життя за нею доглядаю. Батько з матір’ю були не проти та повністю погодилися із таким рішенням, окрім мого брата Василя.

Той сказав, що не гоже віддати територію лише мені, адже це він робив там ремонт. Окрім того, я скоро можу вийти заміж та переїхати до чоловіка, а йому куди приводити наречену? Власного житла він ще не має, тож якраз знадобиться бабусин будинок. Довго вмовляти йому не прийшлося, адже бабуся чого лише не зробить, для любого онучка. Мені довелося змиритися.

І ось через декілька місяців старенької не стало, а все її майно перейшло братові. Він щасливий швидко зібрав свої валізи та подався геть із батьківського дому, як ми подумали, переїжджав за місто, у бабусину оселю. У нас з ним ніколи не було теплих стосунків, тому ні мені, ні батькам Василь нічого не розказував та не повідомляв.

На найближчі вихідні ми вирішили, що потрібно його навідати. Мама спекла свій фірмовий пиріг, для того, щоб відсвяткувати, так мовити, невелике новосілля. Ви не подумайте лише, що ми були раді відходу старенької. Вона прожила надзвичайно довге життя, – 96 років, і всі уже були готові до такого ходу подій. Так от, приїжджаємо до будинку, а там якісь невідомі нам люди виносять меблі та вставляють нові.

Від шоку, наш батько підняв галас на усю вулицю, думаючи, що це пробралися крадії. Як виявилося, наш любий Василь одразу продав всю територію іншим, а за зароблені гроші подався у Польщу. Ми були не лише обурені, але й розчаровані. Наше сімейне гніздечко, де провів усе дитинство наш батько, а потім і ми, тепер належало чужим людям.

Чесно кажучи, я вже думаю, як правильно обговорити цю ситуацію і попросити відкупити цей будинок назад. Що скажете, у мене вийде, ті люди погодяться?

Оцініть статтю
Мій брат таємно продав спадок від бабусі, – сімейний будинок