Мій чоловік вирішив провести відпустку не зі мною

Востаннє я бачила свого чоловіка ще минулого року. Думаю, це зараз проблема багатьох жінок, що з надією чекають своїх чоловіків з жахливих та тривалих відряджень.

Я не думала, що наша розлука буде аж такою тривалою. Дуже сумувала та ось нарешті дочекалася! Моєму Вадику дали відпустку… Тиждень… Лише тиждень. Але я все одно дуже раділа і тішилася, що ми нарешті побачимося.

І яким було моє здивування, коли коханий мені сказав, що перш за все поїде до мами. Вона живе в іншому місті. Можна подумати, чому я так реагую, адже якщо чоловік так добре відноситься до рідної матері – це дуже добрий знак.

А я скажу наступне: все має бути в міру. Якщо чоловік вас кохає – він приїде до вас. Адже найпершою людиною, яку він захоче побачити будете саме ви. А ось якщо чоловік піддається маніпуляціям – він побіжить до своєї матусі. Що-що, а свекруха знає як впливати на сина. Знаючи, що рідному сину нелегко бути без відпочинку вона дзвонить йому щодня і жаліється на самопочуття. Знаю, вона навіть не питає вона, як справи у її рідного сина.

І так було і до відрядження. Жодного дня не жили без дзвінка від мами. Вона не пропустить можливості розповісти, як їй сумно та самотньо без синочка! І завжди обов’язково спитає, що я готую, як себе поводжу, чи не ображаю її любого сина.

Мене це завжди дратувало, а зараз так тим паче. Чоловік зазвичай вмів протидіяти надмірній материнській турботі, та зараз вирішив все ж до неї першою поїхати.
Я ніколи б не поставила своє особисте життя на друге місце. Взагалі мої батьки не дозволяють собі такого. Вони знають, що я доросла та самостійна людина, маю право будувати стосунки та жити собі спокійно своє життя. Самі ж вони ніколи не тиснуть на мене та не змушують робити вибір між ними та чоловіком. А от свекруха так робить постійно!
І це, я вважаю, проблема з головою у людини. Адже жодна здорова доросла людина не буде маніпулювати своїм сином задля задоволення свого егоїзму.
Все, що я зараз вам розповідаю, усі свої думки я виклала чоловіку після того, як він сказав, що поїде до мами на цілих три дні! Він же аргументував це тим, що “поділив” свою відпустку. Тобто він буде з мамою та зі мною “порівну”.
Мені навіть пощастило, адже зі мною він буде 4 дні, а з мамою 3! Це мене остаточно розчавило.
Я розумію, що він любить маму. Тим паче вона самотня, вже у віці… Але він має мати окреме життя, а я не маю себе відчувати третьою зайвою та ділити свого чоловіка з його мамою!
Навіть не знаю, що вдіяти. Після такого я не можу себе вгамувати. Не хочу перетворювати нашу довгоочікувану зустріч у сварку. Але я не вмію приховувати свої емоції та думки. Я просто відчуваю, що ми все одно будемо говорити про це. А хіба можна про таке спокійно говорити? От що мені робити?
Оцініть статтю
Мій чоловік вирішив провести відпустку не зі мною