Мій чоловік витрачає майже всю зарплату на прогодування своєї матері

Всім привіт, мене звати Соломія. Нещодавно ми з чоловіком відсвяткували свою річницю весілля, 5 років. Чесно кажучи, я думаю, мені дуже пощастило із коханим. Він турботливий, уважний, поважає мене, ніколи навіть не сперечалася з ним. Що не скажеш про його матір. З нею у нас ніяк не можуть налагодитися стосунки.

Здається, ніколи й не сварилися сильно, але й симпатії не було, – з першого ж знайомства їй не сподобалася моя персона. Думаю, причина в тому, що я жінка, в якої кар’єра на першому місці, а от намивати посуд і варити борщі не люблю. За 5 років навіть дітей не народила, а все тому, що вважаю, що ще не час. На жаль, ми з чоловіком одразу після весілля почали жити у квартирі Максима, яку йому й подарувала мама. Квартира колись належала його бабусі, тому нам довелося вкласти чимало грошей у ремонт. Більше того, пішло багато зусиль та нервів на цю справу. Ви б бачили нашу радість, коли все закінчилося.

Батька Максима уже давно немає, а свекруха на пенсії. Допомога від держави зовсім невелика, а жити ж то звикла «на широку ногу». На перший час їй вистачало грошей, які відкладала раніше. Все змінилося, коли кошти у конверті закінчилися. Свекруха почала дзвонити та проситися переїхати до нас, адже уже не може жити самостійно, та й немає на що. Економити – явно не для неї.

Ось тут почалося  наше веселе життя разом в одній оселі. Легкого життя й очікувати не потрібно було. Стара просинається раненько, пробуджуючи мене щоразу. От пощастило чоловікові мати міцний сон, його й крик над вухом не збудить. Свекруха з самого ранку починає намивати підлоги, готувати їжу на увесь день. Але готує не простий борщ, а всякі дорогі витребеньки. Дешевше уже було б замовляти їжу додому.

Одного дня, повернувшись з роботи, я побачила як у вітальні з’явилася нова плазма, килим і незрозуміла картина. Я була в неймовірному шоці! А знаєте звідки свекруха взяла гроші на те все? – знайшла наш спільний з Максимом бюджет, який ми відкладали на відпочинок! У той момент я навіть не знала, що на те сказати.

Окрім того, вона завжди просить гроші у Максима на салони краси. Жінці 65 років, а все відвідує косметолога, робить манікюр, масажі. Хочу сказати, що мені жаль на саму себе витрачати такі кошти у салонах. Визнаю, тут моя особиста проблема, адже свекруха має таки чудовий вигляд. Я їй казала, потрібно тоді знайти собі чоловіка і ще раз вийти заміж, а та лише відмахується. Дуже прикро.

Ми вже з коханим думали переїхати на іншу квартиру, орендувати десь подальше. Це буде набагато дешевше, ніж годувати матір делікатесами. Проте Максим не хоче псувати з нею стосунки, хоч і витрачає майже всю зарплату на її життя.

Оцініть статтю
Мій чоловік витрачає майже всю зарплату на прогодування своєї матері