Мій чоловік зчинив гучний сkандал при моїх подругах, чим сильно мене образuв

У мене дуже ревний чоловік. Я уже не знаю, що з ним робити, адже й причин для такої поведінки зовсім немає. Можу затриматися на роботі на пів години, тоді скандалу та сварок не оминути. Живу у його квартирі, тож приходиться приходити вчасно, ну або телефонувати та пересилати йому свою геолокацію.

Запитаєте, чому ж я не піду від нього? – є декілька причин. По-перше, звичайно, – кохання. Я дуже люблю його, оскільки мене він повністю влаштовує у побуті, у ліжку, та й у житті. Мирослав чудовий батько, заробляє чимало, може повністю забезпечити сім’ю, не жалкує грошей на мої бажання, одна лише ж проблема із ревнивістю. По-друге, як я писала вище, я проживаю у його квартирі. Чесно признаюся, – мені нікуди йти. Батьків уже давно немає, а їхню маленьку хатинку одразу продала, щоб оплатити своє навчання в університеті. Останок віддала двоюрідному братові, – він потребував термінової операції. До тепер про це не жалкую, адже той зміг вижити завдяки моїм коштам.

Так ось, куди мені податися, якщо захочу розлучитися із чоловіком? На свою заробітну плату орендувати житло та виховувати сина у мене не вийде. Думала, стерплю усе, характер у мене спокійний, хіба ж так важко уже давати чоловікові дані свого місцеперебування?

Проте нещодавно, чоловік здійняв справжню сцену перед моїми подругами, з якими зустрілася ввечері. Звичайно, я попередила про це, сказала у якому ресторані будемо, але ми так заговорилися, що не помітили як опинилися у місцевому барі. Там можна замовити чудові напої. Через свій грайливий настрій я не сказала коханому, що затримаюсь, а геолокація весь цей час йому транслювалася. Тож близько 1 ночі Василь приїхав за мною до бару та влаштував гучний скандал перед усіма. Так соромно мені давно вже не було!

Тієї ночі я зібрала речі та переїхала у хостел. Син залишився поки з батьком. Тепер не знаю, що робити: чоловік телефонує і просить повернутися, а я не хочу, хоч дуже сумую за дитиною. Що мені робити? Шукати можливість орендувати житло чи повірити Василю та повернутися?

Оцініть статтю
Мій чоловік зчинив гучний сkандал при моїх подругах, чим сильно мене образuв