Мій чоловік зі Сходу, і наше подружнє життя дійсно схоже на рабств0 — але тільки для мене

Ви напевно знайомі із традиціями Сходу — чоловік всьому голова, перше слово за чоловіком, і т.д. Я колись думала, що буду справжньою кар’єристкою, мріяла стати дівчиною Заходу, але аж ніяк не східною рабuнею.

Зі своїм чоловіком я познайомилась в Туреччині, коли їздила відпочивати туди з подругами. Як зараз пам’ятаю, коли на одній з таких вечірок мій майбутній чоловік подарував мені квіти — з того вечору ми цілий тиждень провели разом. Потім я знову поїхала до дому, тоді думала, що це все лише курортний роман, але одного дня на мій телефон прийшло смс : “Я приїхав до тебе”. Аслан зробив мені пропозицію в той день. Я тоді думала, що найщасливіша жінка в усьому світі — і це тоді дійсно так здавалось. Перші два місяці були казковими, але потім наше подружнє життя перетворилось на пекло.

Мій чоловік мусульманин, тому він дотримується своїх звичаїв та правил. У мусульман чоловік завжди у всьому правий, до чоловіка потрібно відноситись як до божества. Жінка ж виконує другорядну роль — доглядає за чоловіком, за будинком, дітьми. Мені спочатку подобались такі правила — було в них щось магічне та незвичайне, але згодом я зрозуміла, що перетворююсь у рабиню.

Кожного дня я робила лише одне — догоджала своєму чоловікові. З подругами він бачитись мені заборонив, тепер я не мала права навіть вийти кудись погуляти…

Моїм батькам таке відношення чоловіка до мене не подобалось, але я їх запевнила — у нас все нормально, в них так на Сході заведено, і батьки більше не лізли у наше життя. Але я зараз сама думаю, що в таких відносинах я довго не протягну…Я просто згасаю, діт боюсь народжувати йому, оскільки якщо й надумаю з ним розлучитись — він мене просто зживе з білого світу…

Нещодавно він взагалі видав мені, що знайшов собі ще одну дружину. По їхнім законам чоловік може мати багато жінок, і це не буде рахуватись як зрада або ж гріх. Я просто шокована була від такої звістки, тепер точно впевнена — буду розлучатись.

Оцініть статтю
Мій чоловік зі Сходу, і наше подружнє життя дійсно схоже на рабств0 — але тільки для мене