Мій тесть економить просто на всьому

Батько моєї дружини дуже економний. Заощаджує він на всьому — починаючи з їжі та закінчуючи комуналкою. Витрачає на все це він купу часу, але, на його думку — воно того варте, адже зекономлює багато коштів.

За дружиною також помічав, що вона економить. Сама вона з небагатої родини, сім’я багатодітна, тому й не дивно, що в неї немає хисту витрачати гроші. Я ж зовсім не вмію економити — батьки ніколи мені нічого не жаліли, адже я у своїй сім’ї єдиний син, нащадок можна сказати.

Взагалі теща і тесть у мене хороші, вони дуже привітні та доброзичливі, попри своє бідне становище. Виховали вони чудових дітей, напевно через характер я так закохався у дружину — вона дуже поступлива та розуміюча…

Нещодавно дружина народила донечку. В честь цього ми вирішили влаштувати вечірку у нас вдома, і запросити туди найрідніших.

Прийшли деякі друзі та мої батьки. Родина жінки запізнювалась, як виявилось — маршрутки з їхнього містечка вже не ходили, тому вони не приїхали вчасно, а витратити гроші на інший транспорт не планували… Але я подбав про них і викликав їм таксі…

Звісно в той день нам надарували купу подарунків для доньки. Дружина з радістю розпаковувала кожний.

На святі панувала не досить приємна атмосфера. Річ у тім, що наші батьки не дуже ладнають…А все через фінансове становище. Моя мама досі не розуміє, за що я покохав Оленку, адже вважала її біднячкою, і думала, що вона запала на мене лише через гроші. Але я ж знаю, що моя дружина зовсім не така…

Батьки подарували нам дуже дорогі подарунки — дитяче ліжечко для донечки та коляску. Всі просто ахнули, коли побачили, які подарунки стильні та не дешеві. Тесть з тещею були похмурі…Згодом я зрозумів, чому.

Для своєї онучки вони також підготували щось — це було дитяче ліжечко ще моєї дружини. Нею користувались безліч дітей, тому вона мала досить занедбаний вигляд, але тесть і теща його старанно впакували…Також вони принесли ношений дитячий одяг…

Дружина тоді розчервонілася. Досить помітно, що їй соромно за своїх батьків. Вона одразу ж почала ховати всі їхні подарунки.

Я аж знітився…Мені стало шкода Тестя та Тещу, тому що всі гості дивились на них як на людей нижчої верстви. Поведінка моєї дружини мені не сподобалась.

Тепер я думаю, що потрібно було підтримати батьків дружини…Але я тоді змовчав.

Оцініть статтю
Мій тесть економить просто на всьому