Мій тесть просто нестерпна людина, яка щодня псує моє життя

Колись я насміхався над анекдотами про тещу та зятя, а тепер я, як герой одного з них. Щоправда,  замість тещі – тесть. Саме так – батько моєї дружини просто нестерпна людина і ми постійно сваримось. Я інколи заздрю друзям, у яких просто чудові стосунки з тестями – вони їздять на риболовлю, мають про що поговорити. А тут, як на зло, тільки крики та сварки. Ігор Петрович звик, що його дружина всі справи по дому виконувала сама, вдома була свіжа та гаряча їжа і, навіть, носки йому не доводилось шукати самостійно. Він просто жив на всьому готовому і єдиним його обов’язком було ходити на роботу.

Тож, коли він залишився сам, то став розгублений, як мала дитина без нагляду. Він ходив у брудному та пом’ятому одязі, постійно харчувався якимись бутербродами. Моя дружина почала допомагати йому, бо шкодувала. Але Ігор Петрович вирішив, що тепер він знайшов нову «няньку» тож все частіше почав перекидати свої турботи на Олю. Все б нічого, але мені ставало шкода коханою – вона працює, доглядає за дітьми, а тепер ще й мала глядіти дорослого і здорового чоловіка. Бо мій тесть був ще доволі молодим чоловіком – йому ще 60 нема.

Жив він в іншому районі міста, тож для Олі це було трішки невигідно – я це знав. Але аж ніяк не очікував, що якось, повернувшись з роботи, я дізнаюсь, що тесть буде жити у нас. Оля боялась мене запитати, бо думала, що я відмовлю їй – можливо і так. А так у мене не буде вибору й я погоджусь на переїзд – не вижену ж я її батька з дому. Добре, що у нас власний дім з подвір’ям. Я вирішив, а чому б і ні – чоловіку самому складно, може хоч зараз він стане добрішим. Та не у тут то було.

Проживання з тестем на одній території стало складним випробуванням. Окрім того, що він нічого не хотів робити – навіть носки не прав, так він ще й вирішив, що може встановлювати у моєму домі свої правила. Вечорами він засідав за телевізором, який вмикав на повну гучність, інколи куrив в домі на кухні та часто залишав свої тарілки, після прийому їжі, де-небудь. На зауваження він не реагував.

Далі було більше – він перегнав мій автомобіль на подвір’я, а свій старенький Опель загнав у гараж. Я ледь стримався, але тільки тому, що не хотів засмутити дружини.

Останньою краплею стало те, що Ігор Петрович вирішив приводити своїх дам серця додому – це явно не те, що я буду терпіти. Через це у нас почались сварки з дружиною Вона розуміла, що це не правильно, але й не хотіла псувати відносини з батьком – їй було його шкода.

Тоді я вирішив поговорити з тестем. Та розмова не клеїлась – він почав кричати, що я лізу в його особисте життя і забагато собі дозволяю. Закінчилось все тим, що він зібрав речі та грюкнув дверима. А мені цього й треба було.

Та це не оцінила моя дружина – вона вимагала від мене, щоб я поїхав до її батька і перепросив. Та я не дуже хочу повторення всього цього – я втомився жити з ним. Може хоч так він навчиться жити самостійно без чужого нагляду?

Оцініть статтю
Мій тесть просто нестерпна людина, яка щодня псує моє життя