Між мною і дружиною почалися суперечки, мовляв, я надто добре спілкуюся з її матір’ю

Коли я познайомився зі своєю майбутньою тещею, вона одразу мені сподобалася, захотілося знайти з нею спільну мову. Після весілля із Мариною, ми стали жити із Марією Петрівною, оскільки грошей на власну квартиру не вистачало. Зате, за подаровані гроші змогли повністю зробити ремонт у її квартирі, навіть дитячу на майбутнє облаштували. Оскільки у нас були теплі стосунки, я одразу цьому не заперечував, і ми стали жити всі троє в одній оселі. Ось тільки, тепер між мною і дружиною почалися суперечки, мовляв, я надто добре спілкуюся з її матір’ю.

Чесно кажучи, Марія Петрівна дуже приємна жінка, смачно готує і ніколи злого слова не скаже. Мрія, а не теща. Знаєте, от потрібно ставитися до тещі так, як би вам хотілося, щоби вона ставилася до вас – це правило незмінне для будь-яких людських стосунків. Я її поважаю, приділяю знаки уваги, інколи дарую квіти, або інший доречний подарунок, ба навіть просто комплімент. Я сприймаю тещу, як людину, яка зробила мені найдорожчий подарунок в житті – дружину.

Моїй дружині це почало не подобатися, мовляв, вона нібито зайва у цій квартирі, вся увага до її матері. Я цього взагалі не розумію! Вона завжди сидить у нашій спальні, навіть ввечері у вітальню не виходить, а якщо і посидить з нами, то лише із телефоном у руках, гортаючи соціальні мережі. Хоча б поспілкувалася трохи, про що-небудь. А ще я дивуюся, чому дружина завжди в поганому настрої. Може, я неправильно щось роблю – не знаю? Раніше думав, що всі будуть щасливі, якщо вдома буде мир і злагода, але навіть при такому, знайдеться тема для безглуздих суперечок.

Розумію, що дружина у мене повинна бути у пріоритеті, хоча спершу я казав коханій, що вона просто надто емоційна та імпульсивна, потрібно володіти собою, через що отримав ще більшу порцію сварок.

Напевно, пора збирати гроші та оформляти іпотеку на окрему квартиру, можливо, тоді все налагодиться. Жаль лише, що Марія Петрівна тоді буде змушена жити на самоті, вона така добра та лагідна, хочеться більше часу приділяти старенькій.

Оцініть статтю
Між мною і дружиною почалися суперечки, мовляв, я надто добре спілкуюся з її матір’ю