Молода дівчина з надлишковою вагою почала соромитись свого вигляду

Моя донечка завжди любила, як я готую. Супчики, котлетки та булочки приготовані мною, ніколи на довго не затримувались на кухні. Але, на жаль, її гарний апетит відбився на її фігурі. Вона була пухкенькою дівчинкою з рожевими щічками. Будь-яка мати була б щаслива, що дитина гарно харчується.

Коли Міла гралась з дітками інколи вони звертали увагу на те, що вона більша. Але лиш в підлітковому віці й сама дівчина стала хвилюватися на рахунок цього. “ В нашій сім’ї всі мають широку кістку, не хвилюйся, доню, це нормально “ – говорила я їй. Проте вплив телебачення і ровесників був явно сильнішим.

У сусідньому будинку жив хлопчик Стас. Вони з Мілою були ровесниками та колись грались в одній пісочниці. Я почала помічати не байдужі погляди донечки в сторону цього юнака, але він не відповідав їй взаємністю.

Коли у сусідів було весілля наші сім’ї були запрошені. Ми з Мілою вибрали найгарніші плаття і туфлі в магазині. Вона сяяла від щастя і я була рада за неї.

Всі гості танцювали. Біля нас з Мілою стояли батьки Стаса, його мати сказала:

-Стас, запроси Мілу на танець.

-Хіба що вона схудне – засміявся хлопець.

Підлітки бувають несправедливі та часто говорять лишні речі. Слова Стаса сильно образили мою доньку.

-Чуєш, негіднику. Краще мати 10 лишніх кілограмів, ніж пусту голову, як у тебе.

Ми з донькою розвернулись і поїхали додому. Весь вечір вона проплакала у своїй кімнаті. Ніякі слова від мене не могли розрадити мою дівчинку, адже хлопець в якого вона була закохана, образив її.

Після цих подій Міла познайомилась з іншим хлопцем. Він любив її такою як вона є. Я була щаслива за неї. Йому не важливий був зовнішній вигляд, він побачив лиш найкращі риси Міли.

Згодом вони побралися і в них народився синочок. Він грався в тій самій пісочниці, в якій гралась його мати багато років тому. А от Стас так і не створив свою сім’ю. Вся його молодеча краса сховалась за зморшками та сірим кольором обличчя, які утворились після випадкових підробітків і неправильного способу життя.

Цей випадок має навчити батьків і їхніх дітей вчитися бачити не лише те що зовні, а й те що в середині. Адже не завжди за гарним упакуванням, схована смачна цукерка.

Оцініть статтю
Молода дівчина з надлишковою вагою почала соромитись свого вигляду