Молода сім’я рoзлучилася через непорозуміння

Я з Олею зустрічалися вісім місяців, а потім вона ощасливила мене новиною, що я скоро стану татом. Після цього я запропонував одружитися.

Все було чудова ми з нареченою щасливі готувалися до двох найважливіших подій у житті – одруження та народження дитини. Гуляння було не велике: лише кілька друзів. Після весілля ще вирішили поїхати у коротку подорож.

Все йшло за планом – через дев’ять місяців з’явився наш синочок, позаяк я і мріяв. Назвали його Артуром. Це ім’я мені дуже подобається. Я запропонував дружині, а вона не була проти. От і охрестили нашого Артурчика. Дружина сказала, коли у нас народиться донечка, то вона назве її – Христею.

Спершу сімейне життя було чудове. Ми розуміли один одного із пів слова. Допомагали один одному. Я почав затримуватися на роботі, оскільки фірма збільшувалася обсяг роботи теж не стояли на місці. У центральному офісі оголосили про вакансію регіонального керівника, а я так давно мріяв про підвищення. Тому потрібно було себе якнайкраще зарекомендувати.

Вдома дружина із сином сама, нам нема кому допомогти – розраховуємо лише на себе. Артур часто хворів. Це впливало і на емоційний стан дружини.

Почався період безсонних ночей, а тут ще й зуби прорізуються. Вдома купа справ по господарству: поприбирати, попрати, приготувати їсти, попрасувати одяг і з дитиною погуляти. Вірю, що їй не легко. Але звільнитися мені та сидіти вдома – теж не варіант.

Оля зовсім мене не розуміла, постійно злилася на мене, що я проводжу багато часу на роботі, а не йду додому, щоб їй допомогти. Хоча пояснював, що це тимчасові складності. Треба трішки потерпіти та все налагодиться.

Останнім часом я просто не розумію дружини. Вона хоче, щоб я їй допомагав, але й водночас щоб заробляв достатньо коштів для хороших речей, їжі та тому подібне. При одній зі сварок я зопалу запропонував розлучитися, але й подумати не міг, що Оля одразу погодиться. Як я вже не відговорював і не виправдовувався – вона твердо сказала, що переїжджає з сином до своїх батьків.

Через кілька місяців я дізнався, що моя вже колишня дружина зустрічається зі своїм одногрупником, який був її першим коханням. Вона дуже змінилася як зовнішньо, так і характером. Почала всяко перешкоджати зустрічам із сином.

На суді під час розлучення я попросив визначити мені певний час для зустрічей із сином, щоб ніхто мені не зміг перешкоджати. З сином нам визначили проводити разом вихідні.

Оля щаслива у своїй новій сім’ї, вони чекають на народження своєї спільної дитини, а ми з Артуром щовихідних активно проводимо разом час.

Оцініть статтю
Молода сім’я рoзлучилася через непорозуміння