Моя божевільна товаришка з мережі

Мене звуть Максим, мені 18 років. Я розумію, що  дуже дивно хвилюватися за стосунки з людиною не знайомою мені особисто,  проте я турбуюся швидше за її стан здоров’я. Роки чотири тому я наткнувся в інтернеті на дівчину, з якою ми були напрочуд схожі і відразу, як мені здавалося, зблизилися. У той час у мене були деякі проблеми із соціальною адаптацією, і я повністю відкрився їй, як єдиній близькій людині. Кілька років ми продовжували спілкуватися, і все було досить спокійно та рівно. Через низку стресів у  ранньому дитинстві, у неї сформувався дуже  складний характер, що не давало їй завести реальних друзів. Тому я був здивований, коли вона повідомила, що наше спілкування себе вичерпало і я їй  більше не потрібен. Звичайно, було неприємно, але я  швидко заспокоївся, вирішивши, що вона хоче змінити коло спілкування та подорослішати. Так само я не дуже здивувався, коли  через  кілька тижнів вона написала з вибаченнями, і попросила відновити спілкування.

Ситуація звичайна, але за наступні півтора роки вона повторила це ще близько шести разів, і, мабуть, щоразу  вірила в те, що  говорила. Щоразу моя прихильність до неї слабшала, тим більше мої проблеми з реальним спілкуванням припинилися, і я став  почуватися повноцінним і без її уваги. Однак мене стали турбувати дива в її спілкуванні. Цілком усі емоції вона могла приділяти  солісту реп групи, на якому збожеволіла досить давно. Вона постійно говорила недоречні та образливі речі, розбавляючи їх такими ж дивними жартами. Ближче надвечір у неї починалися перепади настрою, які вона зовсім не контролювала. Згодом це посилювалосяі закінчилося зовсім дивно.

Нещодавно, після довгого мовчання, вона знову написала, дуже переконливо перепросила і сказала, що я їй потрібен. Знаючи про  відсутність у неї друзів і непросту родину, я не зміг відмовитися, бо вона дійсно могла потребувати підтримки. Буквально, через  пів дня, вона знову почала писати неприємні речі, ніби їй потрібно було негайно мене зачепити. Я реагував спокійно, і вона сказала, що це спілкування давно їй не цікаве, а пише вона тому, що колишня прихильність до мене іноді спливає.

Власне, проблема в тому, що я не розумію, як до неї ставитися. На перший погляд, очевидно, що її просто час позбутися, але я  боюся, що вчиню неправильно. Вона часом поводиться настільки дивно і хворобливо, що я починаю підозрювати її у серйозних  неполадках із психікою. Мені просто треба зрозуміти, вона погана людина чи просто хвора.

Оцініть статтю
Моя божевільна товаришка з мережі