Моя дочка закохалася у альф0нса

Я розлучuлася зі своїм чоловіком, коли нашій доньці було лише 4 роки. Відтоді виховувала її самостійно. Зараз вона навчається уже в університеті, а я так і не вийшла заміж вдруге. Нещодавно дочка повідомила, що переїжджає до свого хлопця на іншу квартиру. Я ніколи не була проти самостійності, але ж не одразу переїжджати до хлопця, якого я навіть не знаю. Тим більше Оксана ще навчається, лише на 2 курсі.

Я все-таки погодилася і допомогла зібрати речі Оксани та перевезти, з умовою, що та приведе свого бойфренда познайомитися. Чесно скажу, хлопець не справив на мене враження. Живе коштом своїх батьків, навіщо тоді кликати дівчину жити до себе? Відчуття, що моя дочка стала для нього безплатною домашньою прислугою: і їсти приготувати, і прибрати. Ще раз переконавшись, що Оксану все задовольняє, вирішила більше не втручатися у їхні справи, допоки мені не зателефонували з її університету.

Моя Оксанка, відмінниця, не відвідувала закладу понад місяць, і завалила декілька предметів. Я була у шоці! Кохання коханням, але навчання ніхто не скасовував. Після того дзвінка нас очікувала дуже серйозно розмова, після якої дочка повернулася жити додому. Я чула, як Сергій, той самий хлопець, кожного дня просив її повернутися, проте моє рішення на цей раз було більш як зрозумілим, – ніяких хлопців, поки Оксана не виправить ситуацію в університеті.

Все закінчилося тим, що дитина почала втікати з дому вночі, або коли мене немає вдома. Не придумавши нічого кращого, я запропонувала переїхати Сергію до нас. Нічого, квартира у мене велика, місця вистачить. Він старший, університет закінчив 3 роки назад, проте до тепер не знайшов роботи. Вийшло, що він почав жити моїй коштом: їв їжу, яку я придбаю та приготую, користувався всіма комунальними послугами.

Всі мої скарги та прохання ігнорував. Ну де таке годиться, щоб 24-річний дорослий, уже чоловік, жив на плечах своїх батьків, своєї дівчини та її матері? Мені просто не хотілося руйнувати любов дочки, але прийшлося. Не витримавши, я зчинила неймовірний скандал, після якого Сергій втік назад на орендоване житло, а Оксана не розмовляла зі мною понад тиждень.

Зараз я про це зовсім не жалкую. Пройшов час, дочка забула своє “кохання”, повернулася до успішного навчання. А Сергій, навіть не знаю, і не хочу знати, де він і на чиїй шиї сидить тепер.

Оцініть статтю
Моя дочка закохалася у альф0нса