Моя донька — неймовірно безв1дповідальна, і в цьому виuнна лише я сама

Оксаночці двадцять п’ять — і це моя єдина дитина. Пам’ятаю, як довго не могла завагітніти, але через декілька важkих років, сповнених нескінченних лікувань та пережuвань, мені все ж вдалося. Оксанка — довгождана дитина, вона з’явилася у нас з чоловіком у пізньому віці — мені було на той час 39, а чоловікові 43.

Оскільки Оксаночка була для нас такою бажаною — ми їй дозволяли все на світі, ні у чому їй не відмовляли. В неї постійно були найновіший одяг, найкращі іграшки та розваги. Коли донечці виповнилось вісімнадцять, то ми з чоловіком купили для неї машину. Трохи пізніше — двокімнатну квартиру. На такий дорогий подарунок гроші ми відкладали все своє життя — але для донечки нічого не шкода.

Чоловік казав, що ми її так розпестимо, і вона згодом просто вилізе нам на голову, але я йому не вірила. Як це моя донечка так може вчинити? Проте трохи згодом я почала пожинати плоди свого виховання…

Донька вступила в університет і закінчила його лише завдяки нам — ми мали тоді хороші зв’язки. Працювати вона не хотіла, тільки часто розважалась в нічних клубах, ходила на зустрічі з друзями. Я їй цього не забороняла — молода ще, нехай поки гуляє. Чоловік також закривав на усе очі — він не міг нічого сказати дитині, оскільки головною в її вихованні була я.

Але нещодавно дочка вчудила таке, що тепер ми не спілкуємось…

Все життя на її забаганки ми давали кошти, але зараз – на пенсії, і не можемо дозволити собі такі величезні витрати, яких вимагала Оксанка, тим більше донька вже б мала сама заробляти на свої потреби, але я їй цього не казала — боялась образити.

Донечка захотіла поїхати відпочивати на Балі, але я їй пояснила, що ми не можемо дати їй на це кошти. Після цього вона не телефонувала нам декілька тижнів, аж згодом виявилось, що весь цей час вона відпочивала закордоном — там, де і хотіла.

Я просто не розуміла, де вона взяла скільки грошей? Але коли дізналась — була просто шокована…Оксана заклала в банк квартиру, яку ми їй подарували…Як виявилось вона довірила шахраям — частину грошей, яку їй віддали, і одразу витратила на подорож, а більшу частку — обіцяли віддати згодом…Так і не віддали.

– Господи, в кого вона така дурна? – плакала я чоловікові, і не знала, що тепер робити.

Донька не з’являлась, але коли в неї виникла нова проблема — знову прийшла. Оксанка взяла кредит, і просила дати їй кошти на його виплату. Чоловік просто вигнав дівчину, тепер ми не спілкуємось, сподіваюсь, що вона зрозуміє свою провину…

Оцініть статтю
Моя донька — неймовірно безв1дповідальна, і в цьому виuнна лише я сама