«Моя донька «тягне» на своїх плечах чоловіка, а він і не думає йти працювати» – жаліється Марина Олександрівна

Ніколи не думала, що мені трапиться спостерігати, як моя донька буде тяжко працювати. Тим паче, коли вона має здорового чоловіка вдома – це ж якийсь нонсенс. Мене це страшенно дратує, але я нічого не можу вдіяти, – скаржилась жінка своїй давній подрузі.

– Але ж їх все влаштовує? Хіба твоя донька тобі скаржилась? Твоя Інночка завжди така усміхнена, діти доглянуті, вдома чистота та й виглядає вона гарно, – підтримала та жінку.

– Ой, та хіба вона щось мені скаже? Коли не запитаю – все у неї добре, все у неї чудово. А яке може бути чудово, якщо вона одна працює, а той її Сергій сидить у неї на шиї вже який місяць, – не переставала жінка.

Донька Марини Олександрівни вийшла заміж ще у 20 років за своє шкільне кохання – Сергія. Пара вже понад 10 років в офіційному шлюбі і виховує двох доньок. Живуть щасливо, хоч мама дівчини переконана, що це не так. Взагалі пані Марина ніколи не любила зятя, бо була певна, що її донька могла знайти кращого чоловіка. При цьому жінку не дуже цікавило, що донька кохає хлопця і вона повністю задоволена життям з ним.

Мама ж була певна, що щастя в них нема і бути не може. Марина Олександрівна постійно шукала привід, щоб посваритись, сказати щось погане про зятя і намагалась налаштувати доньку проти чоловіка. Для чого вона таке робила- Інна й досі не розуміє. Але Мама кожен раз, коли у неї була можливість – шукала у Сергієві якісь проблеми.

Коли чоловік тільки влаштувався на роботу – постійно говорила, що той мало заробляє, що це не ті гроші, що потрібні сім’ї. Потім зять почав заробляти більше і купив авто – всерівно не те, бо авто не таке та й взагалі чому не купив ще й дружині.

Потім пара взяла квартиру на виплату – не така, не в тому районі, не такий вид. при цьому, що її обрала донька – зять винен, бо не заперечив. Тобто що б не робив Сергій – він ніколи не міг догодити своїй тещі. Хоча чоловіка це мало цікавило – він почав просто ігнорувати Марину Олександрівну. А от її донька дуже переймалась цим – це завжди її мучило, адже вона не хотіла, щоб найрідніші люди були у сварці.

Інна намагалась поговорити з мамою, але та ніяк не піддавалась ще й починала плакати, що її донька на неї кричить. Тож дівчина вирішила просто ігнорувати мамині претензії та жити й далі. Та це не допомогло втири матись від сварки, через яку вони не спілкуються вже два тижні.

Справа в тому, що декілька місяців тому Сергій вирішив звільнитись та розпочати свою власну справу. І поки чоловік намагався все влаштувати, домовитись з постачальниками, організувати роботу – заробляла гроші тільки Інна, адже всі заощадження мали піти у бізнес. Про це пара домовилась вже давно. Тим паче, коли робота піде – все налагодиться і це тимчасові труднощі. Та цього ніяк не хотіла розуміти Марина Олександрівна – вона приходила до доньки додому і читала лекції:

– Сім’ю повинен забезпечувати чоловік. Що значить він поки вкладає гроші у справу? Він має паралельно ще й оплачувати все, а твої гроші, то твої гроші.

– Мамо, я довго мовчала, але я вже не витримую. Ти або не пхаєш носа у наші справи, або просто не приходь до мого дому, – не втрималась Інна.

– Та як ти зі мною розмовляєш? То тобі чоловік дорожчий за рідну матір?

Марина Олександрівна грюкнула дверима і пішла. Інна вирішила не телефонувати першою матері, як було завжди. А от мама чекала, коли донька попросить вибачення – вона ж була певна, що вчинила правильно.

Як думаєте, чи вірно говорить мама?

 

Оцініть статтю
«Моя донька «тягне» на своїх плечах чоловіка, а він і не думає йти працювати» – жаліється Марина Олександрівна