Моя дружина любить дарувати своїм рідним дорогі подарунки – а мені доводиться оплачувати це все

У нас з дружиною ніколи не трапляється серйозних сварок. Тільки одна тема у нас постійно спірна – подарунки на різноманітні свята її рідним. Проблема в тому, що моя дружина аж занадто любить свою маму та сестру і намагається дарувати їм дорогі та незвичні подарунки. І все б нічого, якби всі ці подарунки не оплачував я, адже Оля поки в декреті та не працює.

Не подумайте, що я не люблю тещу – у нас чудові стосунки, але й не настільки її люблю, щоб витрачати тисячі на її День народження. А доводиться – адже я не хочу сваритись з дружиною.

Звісно, я заробляю добре – у мене власна справа. Але у нас досі є ще кредит, який я брав, щоб відкрити СТО і мені є куди подіти зайві гроші. Та й зрештою я рідній мамі не купую такі дорогі подарунки – то чому маю чужій?

Я вже не раз намагався натякнути Олі, що варто бути економнішою, але вона не розуміє, або ж вдає. До прикладу, років два тому ми купили Марії Іванівні мультиварку – я змовчав. Річ необхідна в господарстві, ну і ціна більш-менш нормальна.

Минулого року це вже була посудомийна машина – це для мене було нелогічно. Теща і тесть жили самі й як такого брудного посуду в них ніколи не назбирувалось. Але Оля й чути не хотіла, бо була впевнена, що мама зрадіє. А все тому, що розповіла про сусідку, якій син купив посудомийку. А моя теща ще та жіночка – вона частенько натякала на те, щоб хотіла і ніколи не переживала скільки це коштує.

Це стосується й молодшої сестри моєї дружини. На її 15 років Оля вирішила купити сертифікат на навчання – Іра хотіла стати візажистом. А таке навчання не надто дешеве – декілька тисяч. Потім нам довелось купити новенький телефон – не найпопулярнішу модель, але доволі дорогу. А на вісімнадцятиріччя Оля вирішила потішити сестру новеньким макбуком.

Ще хочу зазначити, між Днями народженнями тещі та Іри всього місяць різниці – тож така кругленька сума «вилітає» з нашого бюджету майже одночасно.

Наближаються мої «улюблені» дати та тепер я вже й не знаю до чого готуватись і що цього разу придумає Оля. Але я таки зберуся з силами та буду протестувати – я не готовий до таких витрат морально.

Оцініть статтю
Моя дружина любить дарувати своїм рідним дорогі подарунки – а мені доводиться оплачувати це все